Leziz Ve Romantik Bir Sevgililer Günü İçin Adres The Galliard

Leziz Ve Romantik Bir Sevgililer Günü İçin Adres The Galliard Leziz Ve Romantik Bir Sevgililer Günü İçin Adres The Galliard

Etiler'in fark yaratan mekanı The Galliard 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel leziz menüsü ve sürprizleriyle misafirlerine romantik bir gece yaşatmaya hazır. Batı Akdeniz mutfağından lezzetli seçenekler sunan The Galliard, 14 Şubat Pazar akşamına özel olarak hazırladığı menüde yer alan Kalp Şeklinde Dana Carpaccio, Kadayıflı Karides ve geceye tat katacak özel tatlısı Aşk Bombası ile hem damaklarda hem de kalplerde iz bırakacak.

The Galliard, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel menüsü ile sevgisini en romantik şekilde ifade etmek isteyenlerin adresi oluyor. Batı Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerinden oluşan “Sevgililer Günü Menüsü”nde Şef Turgut Ay’ın hazırladığı Kırık parmesan tabağı, Kalp Şeklinde Dana Carpaccio, Empanada, Kadayıflı Karides, Teker Parmesan, Roka Salatası, çikolatalı Bonfile ve 14 Şubat Sevgiller Günü için özel olarak hazırlanan Aşk Bombası bulunuyor. The Galliard zengin içki menüsü ile de dikkat çekiyor. The Galliard dekorasyonu, özenli servisi ve muhteşem lezzetleriyle 14 Şubat Sevgililer Gününde de romantik bir atmosferde gerçek bir sevgililer günü deneyimi yaşatacak.

Adres: Nispetiye Caddesi Etiler Apartmanı 104, Etiler, Beşiktaş

Rezervasyon için; 444 0233