Bu Sene Ben Demekten Biz Demeye Geçelim Bunu Çevremize Hissettirelim

Bu Sene Ben Demekten Biz Demeye Geçelim Bunu Çevremize Hissettirelim Bu Sene Ben Demekten Biz Demeye Geçelim Bunu Çevremize Hissettirelim

Yeni Yılınız Kutlu Olsun… Yeni yıl size dilediğiniz her şeyi getirsin. En önemli şeyin sağlık olduğunu geçen sene çok iyi anladık, sağlığınız hep yerinde olsun. Ülkemiz barış ve refah içinde büyümeye devam etsin...

Üretmeye daha çok yönelelim inşallah en çok da tarımda ilerleyelim. Gelişmeler gösteriyor ki Türkiye’miz dünyanın gözbebeği olma yolunda. Hep beraber, birlikten kuvvet doğar bilinci ile çalışırken eminim tüm dünyaya kafa tutar en iyiler arasında yerimizi alırız. Biz çalışkan ve çok pratik zekalı bir milletiz. Değerlerimiz çok güçlü biraz da deliyiz ama olsun bu delilik pozitif anlamda. Her şeye karşı güçlü duruşumuzu kuvvetlendiriyor. Bu sene ben demekten biz demeye geçelim bunu çevremize hissettirelim hayırlısı Allah’tan tabi.

TATİL İÇİN ÖDÜLLÜ LUJO HOTEL BODRUM ÇOK KEYİFLİ BİR ADRES

Lujo Hotel Bodrum geçtiğimiz yıl tatilimizi geçirdiğimiz çok keyifli bir otel. Duydum ki seyahat ve turizm sektörünün en büyük ödüllerinden World Travel Awards 2020’den iki ödül almış. 1993’ten beri mükemmeliyeti ödüllendirmeyi amaçlayan kuruluşun 2020 seremonisinde Lujo Hotel Bodrum, Dünyanın Önde Gelen Lüks Plaj ve Tatil Oteli (World's Leading Luxury Beach & Lifestyle Resort 2020) ödülüne ve Avrupa'nın Önde Gelen Lüks Tatil Oteli (Europe's Leading Luxury Lifestyle Resort 2020) ödülüne de layık görülmüş. Ülkemiz için de çok gurur verici.  2021 yazında yine orada olmak ümidi ile tüm ekibi tebrik ediyorum.

“MOİRA KOZMETİK’İN ‘NEW YOU’ SERİSİNİ MUTLAKA DENEYİN”

Moira Kozmetik’in Kurucusu Ebru Keles bugüne kadar hep başkaları için üretip geliştirmiş olan bir kadın. Kendi markasını üretip bir dünya markası olma hayalini gerçekleştirme hikâyesi çok heyecan verici. Moira’nın ürün yelpazesinde banyonuzu keyif haline dönüştürecek mis kokulu duş jelleri, sonrasında vücudunuzu uzun süre nemli tutacak vücut losyonları, son vuruşu yapacağınız parfüm kalitesindeki vücut spreyleri ve el kremleri var. Moira’nın zengin parfümlü, yumuşak narenciye ve çiçeksi serisi “New You” yani “Yeni bir sen” serisini deneme fırsatım oldu ve bayıldım. Güne yüzde yüz enerji ile başlıyorsunuz. Siz de bu kadın girişimciyi destekleyin harika ürünlerinden alın lütfen. Eminim bayılacaksınız.

ÜLKEMİZ SANATI İÇİN ÖNEMLİ BİR GELİŞME

Sanat dünyasının en önemli kuruluşlarından biri olan Opera Gallery, Contemporary İstanbul 2020 kapsamıyla ilk kez Türkiye’ye geldi. Londra Bond Caddesi’ndeki merkezden direktör Federica Beretta yönetiminde tanınmış isimlerin eserleriyle CI’20 kapsamında benim de online izleyebildiğim harika bir sergi oldu. Londra dışında, New York, Miami, Cenevre gibi 13 şehirde merkezi olan Opera Gallery bu merkezlerde Contemporary İstanbul sergisi için hazırladığı standı, küresel izleyicisine gönderip İstanbul’daki Virtual fuarı lanse edecek. Manolo Valdes, Anthony James, Fernando Botero, Nick Gentry, Lita Cabellut, Sun-Hee Cho, Andy Denzler, Reza Derakshani, Teo Young-Deok, Julian Opie gibi tanınmış isimlerin 20.000-800.000 pound arasında değişen eserleri CI’20 içerisinde Opera Gallery tarafından temsil edildi. Bence ülkemiz sanatı için önemli bir gelişme oldu.

VIRTUAL HOMETEX TURKEY, DÜNYADAN ZİYARETÇİLERİN ERİŞİMİNE ONLINE AÇILMAYA HAZIRLANIYOR

Denizli İhracatçılar Birliği ve Denizli Sanayi Odası’nın iş birliği ile organize edilen Virtual Hometex Turkey, 12-17 Ocak 2021 tarihleri arasında Türkiye’nin farklı şehirlerinden seçkin ev tekstili üreticilerinin katılımıyla tüm dünyadan ziyaretçilerin erişimine online açılmaya hazırlanıyor. T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen organizasyonun dijital altyapısı ve yurt dışındaki tanıtım faaliyetleri ise Messe Frankfurt Istanbul tarafından sağlanıyor. Türkiye’nin en seçkin 100 ev tekstili firması, bu sanal fuar sayesinde ağırlıklı olarak ABD, Rusya, Birleşik Krallık, Almanya ve Hollanda olmak üzere tüm dünyadan potansiyel müşterilerine ürünlerini sergileme ve bire bir görüşme imkanına sahip olacaklar.

JOJO ÇEVRİM İÇİ SİTESİ AÇILDI

Online konser ile etkinlikleri izleyicilerine gerçek sahne performansı atmosferinde yaşatabilen JoJo çevrim içi sitesi açıldı. JoJo platformuna üye olan kullanıcılar, online konser ve etkinliklerin tadını sevdikleri ve arkadaşlarıyla yan yana ve bir aradaymış gibi çıkarabiliyor. Kullanıcılar; JoJo’nun sunduğu “Odalı Bilet” kategorisinden alacakları tek bir bilet ile 5 arkadaşını konser veya etkinliğe telefon numaraları üzerinden davet edebiliyor. Önümüzdeki günlerde JoJo kullanıcılarını bekleyen birkaç eğlenceli fonksiyon ise; konserlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan peçeteye şarkı yazarak istekte bulunma ve katılımcıların birbirlerinin yazdıklarını gördüğü ‘Chat Havuzu’.