DOĞUM GÜNÜMDE NEYE ÇOK SEVİNİRDİM

DOĞUM GÜNÜMDE NEYE ÇOK SEVİNİRDİM DOĞUM GÜNÜMDE NEYE ÇOK SEVİNİRDİM

Ekim ayı benim doğum günü ayım ama sevinemiyorum bile. Sonbahar hüznünü hiç hissetmezdim...

Covid-19 sağ olsun ne keyif bıraktı ne ağzımızın tadını. Kutlamakta içinden gelmiyorL Kışı daha cesur karşılamak istiyorum umarım toparlanırım. Beni dünyaya getirdikleri için anneciğim ve babacığıma teşekkür ediyorum. Onları çok sevdiğimi iletiyorum buradan. Tabi ki bir buket çiçek, bir içten kutlama da yeter ama bana hediye edilse doğum günümde neye çok sevinirdim diye düşündüm işte bunlar çıktı ortaya.

 

“BöYLE BİR DOLCE&GABANA HEDİYE GELSE FENA OLMAZDI”

Belli ki Coronavirüs yüzünden yaz kış gözlük takmamız gerekecek. Maske dışında uzmanlar gözlük kullanımının da önemli olduğunu vurguluyor. Kışın, yazın aksine açık renk camlı birkaç gözlük edinseniz fena olmaz ben aldım bir tane ama böyle bir Dolce & Gabbana da hediye gelse fena olmazdı hani. Valla sağlık için. J

 

“BANA EN BüYüK HEDİYE SİZİN SAĞLIĞINIZ OLACAK”

Dünyada kadınlarda görülen kanserlerin üçte birini meme kanseri oluşturuyor ve meme kanseri her sekiz kadından birini etkiliyor. Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü iş birliğiyle meme kanseriyle mücadele konusunda kadınları bilinçlendirmek amacıyla hayata geçirilen “Pembe Top Sahada” projesi, bu yıl da “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” olan ekim ayında gerçekleşiyor. Anadolu Efes Spor Kulübü’nün Zenit ile oynayacağı Turkish Airlines Euro League maçında tekrar sahaya çıkacak Pembe Top, bu yıl Neslihan Atagül Doğulu’ya emanet olacak. Hadi sizde kontrollerinizi yaptırın bana en büyük hediye sizin sağlığınız olacak.

 

“AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT’İ DENEDİM BAYILDIM”

Her kadın gibi saçlarıma verdiğim renklerin daha göz alıcı olmasını da istiyorum. Bana önerilen doğal ve vegan içeriklerle yaratılan premium profesyonel saç bakım ürünü Authentic Beauty Concept’i denedim bayıldım. özenle seçilmiş içeriklerle üretilen; silikon, sülfat, mineral yağlar, yapay renklendiriciler ve paraben içermeyen serileri saçlara bakım yaparken saç renginize de parlaklık katıyor. Birileri hediye etse yine süper olur.

 

“SON DöNEMDE SİANJİ WELL-BEİNG BODRUM’UN İSMİNİ çOK DUYUYORUM”

Şöyle bir sıfırlanmaya o kadar çok ihtiyacım var ki anlatamam. Bağışıklık sistemimi destekleyici sağlık ve diyet programı, tamamlayıcı tedaviler fena… Son dönemde Sianji Well-Being Bodrum’un ismini çok duyuyorum. Birisi 1 hafta orada bir sağlık paketi hediye etse nefis olurdu doğrusu.

 

“SKECHERS EN RAHAT ETTİĞİM MARKA”

Ve spor ayakkabı olmazsa olmazım, hayır çok spor yaptığımdan değil rahat ettiğimden. J Skechers fiyatı mantıklı ve en rahat ettiğim marka. Ayrıca çocuk serilerine de bayılıyorum kızımda seviyor. Dlite serisinden bir ürün hediye gelse fena olmaz hani. J