İHTİYACA GÖRE YENİ YIL HEDİYELERİ SEÇİN

İHTİYACA GÖRE YENİ YIL HEDİYELERİ SEÇİN İHTİYACA GÖRE YENİ YIL HEDİYELERİ SEÇİN

Ne enteresan bir seneydi değil mi? Bütün bildiklerimizin işe yaramadığı kendimizi aciz hissettiğimiz, başımıza gelmeyenin kalmadığı huzursuz bir yıldı. Benim çoğunuz gibi kendimi tedirgin hissettiğim, ülkem, tüm insanlık ve evladım için endişelendiğim bir yıl.

Geride bırakmaya hazırlandığımız bu günlerde dileğim yeni yılın ülkemize ve tüm dünyaya refah, huzur, barış en önemlisi sağlık getirmesi. Kendim ve sevdiklerim için de önce sağlık diliyorum. Sağlığımız iyi olursa gerisini hallederiz diye düşünüyorum. 2020’nin son ayını yenilenmek ve uzaktan da olsa sevdiklerime zaman ayırarak geçirmeyi istiyorum. Lütfen dikkat edip maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyalım. Yoksa sonra çok üzüleceğiz. Dilerim yeni yılın ilk günlerinde ilaç, aşı gibi kesin çözüm olacak müjdeli haberleri alırız. Ve kıymetli babacığım 5 Aralık doğum günün, iyi ki varsın Allah seni başımızdan eksik etmesin seni çok seviyorum. Yeni yıl için sevdiklerinize bir şeyler almak isterseniz anlamlı, kalıcı, fayda sağlayan en önemlisi ihtiyacınız olan ürünler olsun. İşte birkaç ip ucu…

BİR BAĞIŞ BİRÇOK KADININ TEKNOLOJİ EĞİTİMİNİ TAMAMLAYIP İŞ SAHİBİ OLMASINI SAĞLAYABİLİR

Teknolojide Kadın Derneği’ne yapacağınız bir bağış birçok kadının teknoloji eğitimini tamamlayıp iş sahibi olmasını sağlayabilir. En çok aranılan programlama dillerinde eğitimler açan, mezunlarına sosyal beceriler kazandırıp iş de bulmaları için destek olan dernek ile ilgili bilgilere internetten ulaşabilirsiniz.

TRENDYOL’DA SEPETTE İYİLİK HAREKETİ İLE GERÇEKLEŞEN SATIŞLARIN TÜM GELİRİ STK’LARA GİDİYOR

Yeni yıl hediyelerinizi Trendyol’dan almanızı öneriyorum. Sepette İyilik Hareketi ile gerçekleşen satışların tüm gelirini komisyon almadan STK’lara aktarıyor... Trendyol böylelikle STK’ların platformdaki satışlarından elde ettikleri ek gelirle ürettikleri toplumsal faydayı artırmalarına katkı sağlayacak. STK’ların bağış kabul ettikleri internet bağlantı adreslerini de platformunda paylaşan Trendyol, müşterilerini STK’lara bağış yapmaya da davet ediyor. Trendyol’un başlattığı dayanışmaya katılmak isteyenler ÇED, Givin, KEDV, KAÇUV, TOÇEV, TOFD, Tohum Otizm, TOG, TEGV ve Yeşilay’ın ürünlerinden satın alarak Sepette İyilik Hareketi’ne destek verebilir.

SİZ EN İYİSİ ELİNİZDEKİNİ İYİ KORUYUN

Aracınızın kış bakımlarını yaptırmayı unutmayın. Bu dönemde arabalara daha çok ihtiyacımız var. Malum sıfır fiyatları da ortada. Siz en iyisi elinizdekini iyi koruyun BMW ve Mini’si olanlar için Borusan servisi Piyalepaşa Otomotiv’i öneririm. Kasımpaşa’da şehrin kalbinde harika bir lokasyonda büyük ferah şık bir servis. Ailece de gidebilirsiniz, sıkılmazsınız, oyun konsolu yarış simülasyonu antika arabalar da sergileniyor.

“AKCİĞERİNE İYİ BAK CİĞERİM”

Roche İlaç Türkiye, Akciğer Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında bu önemli hastalığa dikkat çekmek üzere “Akciğerine İyi Bak Ciğerim” sloganıyla hazırladığı yeni filmi dijital kanallar üzerinden paylaştı umarım rastlamışsınızdır. Pandemi döneminde ciğerlerimiz çok önemli nefes egzersizlerimizi, sporumuzu yapalım, lütfen sigara içmeyelim. Kendimizi sevelim her nefesimiz için şükredelim.

ZORLU YENİ YIL KÖYÜ’NDE BİRÇOK HEDİYE BULABİLİRSİNİZ

Bu yıl yedincisi düzenlenen Zorlu Yeni Yıl Köyü, 28 Kasım- 31 Aralık tarihleri arasında Zorlu Center’da gerçekleşecek. Açık havada olduğu için daha güvenle gezebilirsiniz. Çok özel markaların birbirinden şık tasarımlarının yer aldığı Meydan katında 7’den 70’e ve her zevke uygun binlerce hediye alternatifi sunuyor. Takılardan, çantaya, şapkalara, dekorasyondan amigurumi bebeklere kadar yeni yıl konseptinde birçok hediye bulabilirsiniz.