TEMMUZ AYINI ÇOK SEVİYORUM

TEMMUZ AYINI ÇOK SEVİYORUM TEMMUZ AYINI ÇOK SEVİYORUM

İşte Temmuz ayı geldi bile. Ama harika bir ay, emin olun yazın en sevdiğim ayı. Çünkü en çok sevdiklerimin doğum günlerini barındırıyor, Canım eşim Halil, bir tanem kalbim kızım Ayris. Üstelik Ayris ile dergimizin patronu Muammer Bey aynı gün doğumlu? Arkadaşım Diyez, canım dostum Hayriye, İyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız.

Sağlık ile nice güzel yaşlar hepinize. Hepinizi çok seviyorum. İyi ki varsınız.

Dolu dolu keyifli bir yaz sizin olsun sevgili okuyucu, umarım nefis tatillere çıkar yorgunluğunuzu üzerinizden atarsınız.

 

DOĞUMGüNü KIZLARINA

Dolce&Gabbana yeni gözlük koleksiyonu ile bu yaz öne çıkıyor. Sokak tarzı trendlerini yansıtan bu beyaz maske çerçeveli güneş gözlüğü modelini çok sevdim, cool duruyor. Doğum günü kızlarına da çok yakışır

CANIM EŞİME…

Kocama bir jest yapayım doğum gününde ve onu alıp en sevdiğimiz yerlerden biri olan D Resort Göcek’e götüreyim. Göcek merkezinde nefis odaları, keyifli denizi harika yemekleri ile burası tam bize göre. Havuzlu odaları tercih ederseniz muhteşem deniz ile birlikte keyfiniz ikiye katlanıyor. Sahildeki restoranı Q lounge’ı otelde kalmasanız bile Göcek tarafına giderseniz yemek yemek için önerebilirim.

KIZIM İçİN…

Pamina Kids markasını anneler bilir, özellikle kız anneleri:) Nefis elbiseler yaparlar, kokoş kokoş:) Bu resimdekilerin hepsini kızım Ayris’e alabilirim, malum 24 Temmuz doğum günü, eminim bayılır o da…

BMW VE MINI SAHİPLERİ İçİN KALİTELİ BİR SERVİS

BMW ve Mini araçları olanlar için harika bir haberim var, şehrin merkezinde Piyalepaşa’da tam da sizin aradığınız gibi bir servis açıldı. 2. El araç satışının da olduğu bu 5600 m2’lik mekan da son derece konforlu ve güvenilir lisanslı bakım almanız mümkün. Garantili BMW ve Mini araçlarınızın dışında garantisiz arabalara da servis verilen Piyalepaşa Otomotiv’de kişiye özel hizmetlerde bulunuyor. Dilerseniz olduğunuz yerden de gelip aracınızı alıp bakımını yapıp gene olduğunuz yere teslim edebiliyorlar.

TARZ SAHİBİ PATRONUMUZA….

Genç ve dinamik bir tarza sahip Diesel koleksiyonunda yer alan dijital saatler, bence tam bizim sportmen patron Muammer Bey’e göre:) Canlı renkleri de olan model Muammer Bey gibi  adeta enerji saçıyor. Temmuz’da onu doğum günü var, bu da ona gelsin..