35. Best Model Turkey Muhteşem Bir Geceye Sahne Oldu

35. Best Model Turkey  Muhteşem Bir Geceye Sahne Oldu 35. Best Model Turkey Muhteşem Bir Geceye Sahne Oldu

35. Best Model of Turkey yarışmasının final organizasyonu muhteşem bir geceye sahne oldu. Şişli Belediyesi Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi'nde gerçekleşen ve 30 kadın 30 erkek yarışmanın podyuma çıktığı etkinliğe iş, sanat, moda ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri katıldı. Kadın modellerin podyum geçişleri sırasında Semiramis Pekkan şarkılarından oluşan bir potpuri olması gecenin sürprizleri arasındaydı. Büyük bir heyecana sahne olan yarışmada birinciliği kadınlarda Büşra Karakaş, erkeklerde ise Emir Mayacı kazandı.  

Türkiye’ye birçok ünlü isim kazandıran Ünlü Organizatör Erman Özerman’ın kurucusu olduğu Best Model of Turkey yarışması 35. kez gerçekleştirildi. Alex Avien ana sponsorluğunda Şişli Belediyesi Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi'nde düzenlenen geceye iş, sanat, moda ve sosyal yaşam dünyasının önde gelen isimleri katılarak unutulmaz bir akşam geçirdi. Konukların büyük bir heyecanla takip ettiği organizasyonun sunuculuğunu Ece Gürsel ve Gökay Kalaycıoğlu yaparken yarışmanın sanat yönetmenliği ve koreografisini Asil Çağıl, akış yönetmenliğini ise Ayla Kaymak üstlendi. Bu yıl 35. kez gerçekleşen organizasyon dikkat çekici detaylara sahne oldu. Erkek jüri üyesinin az olduğu ve yarı finalde sadece kadınlardan meydana gelen jüri, finalde de aynı görevi üstlenerek mankenleri daha uzun tanıma şansı elde etmiş oldu. Yarışmacıların birincilik tacını takmak için ünlü isimlerin yer aldığı jüri ekibi karşısında kıyasıya yarıştığı gece davetlilere adeta görsel bir şölen yaşattı. Kadın yarışmacılar Faize & Sevim ve Richezza Moda Evi’nin Best Model için özel olarak hazırladıkları koleksiyonla, erkek yarışmacılar ise Muzaffer Çaha ve Şinasi Günaydın'ın Best Model'e özel tasarımlarıyla podyuma çıktılar. Kadın modellerin podyum geçişleri sırasında Semiramis Pekkan şarkılarından oluşan bir potpuri olması gecenin sürprizleri arasındaydı. 30 kadın 30 erkek yarışmanın podyuma çıktığı ve jüri ekibinin tercih yapmakta bir hayli zorlandığı görkemli gecenin sonunda Büşra Karakaş ve Emir Mayacı birinci seçilirken, Tuğçe Tekin ve Attila Savaşan ikinci, Kübra Bolkent ve Ferit Elaldı ise üçüncü olarak dereceye giren isimler oldu. Salonu dolduran davetliler tarafından uzun süre alkışlanan genç yetenekler taçlarını büyük bir gururla taktı. Ayrıca gecede Canan Yaka, Muzaffer Çaha, Ece Gürsel, Faize&Sevim kardeşler Best Model of Turkey’in 35. Yıl Özel Ödülü’ne layık görüldü. Faize&Sevim kardeşler, Türkiye’nin en kıdemli modacıları olarak ödüllerini aldıktan sonra Sevim Özbolgan’ın torunu Ozan Orhon anneannesini kutlayıp ‘Saman Alevi’ şarkısını onlara ithaf etti. Birbirinden renkli anların yaşandığı organizasyonda ünlü sanatçılar Ömür Gedik, Ege, Ozan Orhon ve Çağla sahne alarak yarışmacılara ve konuklara eğlence dolu dakikalar yaşattı.
 
35. Best Model Turkey  Muhteşem Bir Geceye Sahne Oldu Kübra Bolkent, Ferit Elaldı, Erkan Özerman, Büşra Karakaş, Emir Mayacı, Tuğçe Tekin, Attila Savaş
35. Best Model Turkey  Muhteşem Bir Geceye Sahne Oldu Ece Gürsel, Erkan Özerman, Gökay Kalaycıoğlu
35. Best Model Turkey  Muhteşem Bir Geceye Sahne Oldu Güler Erdoğan, Muammer Kapucuoğlu-Berk Türemiş
35. Best Model Turkey  Muhteşem Bir Geceye Sahne Oldu Faize Sevim, Erkan Özerman, Gökay Kalaycıoğlu
35. Best Model Turkey  Muhteşem Bir Geceye Sahne Oldu Ece Şahin
35. Best Model Turkey  Muhteşem Bir Geceye Sahne Oldu Hamza Kapucuoğlu, Azra Coşkunsu, Berke Yardımcı
35. Best Model Turkey  Muhteşem Bir Geceye Sahne Oldu Hülya Diken
35. Best Model Turkey  Muhteşem Bir Geceye Sahne Oldu Şebnem Sürücü