35. Best Model Yarı Final Elemesi Büyük Heyecana Sahne Oldu

35. Best Model Yarı Final Elemesi Büyük Heyecana Sahne Oldu 35. Best Model Yarı Final Elemesi Büyük Heyecana Sahne Oldu

Best Model Türkiye yarı final seçmeleri Best Model Kurucusu Erkan Özerman’ın önderliğinde Maçka Küçük Çiftlik Park'ta gerçekleşti. 35. Best Model Türkiye Yarışması'nın yarı final elemelerinde 200 yarışmacı Best Model Türkiye finalisti olmak için podyuma çıktılar. Jüri üyeleri finale kalacak olan 20 kadın, 20 erkek ve 10'ar yedek yarışmacıyı zorlu bir oylama yaparak seçtiler.  

35. Best Model Türkiye Yarışması'nın yarı final elemeleri Best Model Kurucusu Erkan Özerman’ın önderliğinde Küçük Çiftlik Park'ta gerçekleşti. 200’den fazla aday Best Model Türkiye finalisti olmak için podyuma çıktılar. Best Model Türkiye yarı final seçmelerinde sadece bayan jüriler puan verdiler. Sevim Baban, Alev Akmansoy Esen, Merih Ergürbüz Alsulaimani, Hülya Yiğitalp, Bahar Erdeniz, Perihan Akı, Evrim Yaşlak, Duygu Yazıcı, Banu Saadet, Yasemin Karamisa, Ayşen İnci, Özlem Göçer, Sevim Çiftçi, Esra Melis İstikbal, Sonay Öztan Gökhan, Benan Kurtuluş Saraç, Sevim Aydın, Menekşe Kankavi, Naimkhonova Nasima gibi iş ve moda dünyasının önemli isimleri jüri üyesi olarak bulundular ve finale kalacak olan 20 kadın, 20 erkek ve 10'ar yedek yarışmacı için oylama yaptılar. Oldukça zorlanan jüri üyeleri, yarı finalistleri yürüyüşünden konuşmasına kadar değerlendirerek kadın ve erkek yarışmacıları oyladı. Oylamanın ardından ise jürilerin oylama kağıtları noter onayı için kapalı bir zarf içinde notere teslim edildi. Oylama sonucunda finalde yer almaya hak kazanan finalistler Ekim ayında gerçekleşecek olan 35.Best Model Türkiye Yarışması'nda Best Model olmak için yarışacaklar.
 
35. Best Model Yarı Final Elemesi Büyük Heyecana Sahne Oldu Erkan Özerman
35. Best Model Yarı Final Elemesi Büyük Heyecana Sahne Oldu Sonay Öztan Gökhan
35. Best Model Yarı Final Elemesi Büyük Heyecana Sahne Oldu Sevim Aydın
35. Best Model Yarı Final Elemesi Büyük Heyecana Sahne Oldu Menekşe Kankavi, Benan Kurtuluş Saraç, Sonay Öztan Gökhan, Muammer Kapucuoğlu, Sevim Aydın