adidas Originals’ın Özgün Ruhu “Club Originals”, Ünlü İsimlerin Katıldığı Partiyle Kutlandı

 adidas Originals’ın Özgün Ruhu “Club Originals”,  Ünlü İsimlerin Katıldığı Partiyle Kutlandı adidas Originals’ın Özgün Ruhu “Club Originals”, Ünlü İsimlerin Katıldığı Partiyle Kutlandı

50 yılı aşkın mirası ve özgün kültürüyle öne çıkan adidas Originals, yeni kampanyası Club Originals’ın lansmanı ünlü isimlerin ve marka dostlarının katıldığı özel bir davet ile kutlandı.  

Alanında fark yaratan, sıra dışı, cesur ve genç isimleri buluşturan Club Originals’ın lansmanı 10 Mayıs Çarşamba günü Frankhan’da unutulmaz bir etkinlik ile gerçekleşti. 50 yılı aşkın süredir sokak stilinde trendleri belirleyen adidas, Originals’ın mirasına saygı duruşunda bulunan Club Originals’ın lansmanında, kendine özgü müzik tarzı ile genç neslin yakından takip ettiği Güneş sahne aldı. Sonrasında da yılların eksitemediği müzisyenlerden Kabus Kerim, Erkin Koray’ın sevilen şarkılarından Yağmur’u özel olarak hazırladığı versiyonuyla gecede sevenleriyle buluştu.
 
Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan, kendini ifade etmekten korkmayanların özgün dünyası Club Originals partisine Celil Nalçakan, Mert Demir, Nilperi Şahinkaya, Buçe Buse Kahraman, Cansel Elçin, İbrahim Selim, Şifanur Gül, İpek Yazıcı, Utku Ateş, Bade Karakoç,Cem Pilevneli, Emir Elidemir, İpek Yazıcı, Merve Oflaz, Emre Yusufi,Furkan Kızılay, Sümeyye Aydoğan ve Zeynep Tuğçe Bayat gibi ünlü isimler katıldı.
 
 adidas Originals’ın Özgün Ruhu “Club Originals”,  Ünlü İsimlerin Katıldığı Partiyle Kutlandı Zeynep Tuğçe Bayat, Cansel Elçin
 adidas Originals’ın Özgün Ruhu “Club Originals”,  Ünlü İsimlerin Katıldığı Partiyle Kutlandı İbrahim Selim
 adidas Originals’ın Özgün Ruhu “Club Originals”,  Ünlü İsimlerin Katıldığı Partiyle Kutlandı Kabus Kerim, Güneş
 adidas Originals’ın Özgün Ruhu “Club Originals”,  Ünlü İsimlerin Katıldığı Partiyle Kutlandı Mert Demir
 adidas Originals’ın Özgün Ruhu “Club Originals”,  Ünlü İsimlerin Katıldığı Partiyle Kutlandı Nilperi Şahinkaya
 adidas Originals’ın Özgün Ruhu “Club Originals”,  Ünlü İsimlerin Katıldığı Partiyle Kutlandı Şifanur Gül