Ahu Karaduman, Sağlıklı Yaşam Merkezi Bodrum’da Kapılarını Açtı

Ahu Karaduman, Sağlıklı Yaşam Merkezi Bodrum’da Kapılarını Açtı Ahu Karaduman, Sağlıklı Yaşam Merkezi Bodrum’da Kapılarını Açtı

Ahu Karaduman Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin Kurucusu Ahu Karaduman, 2. şubesini Bodrum Yalıkavak’ta şık bir etkinlikle açtı. Nature Bodrum Event & Flowers organizasyonuyla gerçekleşen davet iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok önemli ismi bir araya getirdi.  

Sağlık ve Güzellik Danışmanı Ahu Karaduman, İstanbul’dan sonra 2. şubesini Bodrum Yalıkavak’ta açarak şık bir açılış daveti düzenledi. Nature Bodrum Event & Flowers organizasyonuyla gerçekleşen açılış etkinliğine iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Açılış kurdelesini Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın kestiği davette açılış konuşmasını Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin Kurucusu Ahu Karaduman yaparak, “Bodrumdaki merkezimizde beslenme programlarından psikolojik danışmanlığa, alternatif tıp yöntemlerinden bölgesel incelme ve kas çalıştırmaya kadar misafirlerimiz sağlık ve güzellik adına aradığı her şeyi bulacaklar. İstanbul’da misafirlerimize sunduğumuz hizmetleri Bodrum’a da taşıyarak Sağlıklı Yaşam Merkezi danışanlarını konforlu ortamda rahat hissedecekleri şekilde en güzel hizmeti vermeyi hedefliyoruz” dedi. Etkinlik boyunca konuklarla sohbet eden Ahu Karaduman güzellik merkezi hakkında merak edilen soruları da yanıtladı. Davetin sonunda ise konuklar, Ahu Karaduman’a iyi dilek ve tebriklerini sunarak mekândan ayrıldı.

 
Ahu Karaduman, Sağlıklı Yaşam Merkezi Bodrum’da Kapılarını Açtı Ahu - Serkan Karaduman
Ahu Karaduman, Sağlıklı Yaşam Merkezi Bodrum’da Kapılarını Açtı Ahmet Aras, Ahu Karaduman
Ahu Karaduman, Sağlıklı Yaşam Merkezi Bodrum’da Kapılarını Açtı Ceren Saatçioğlu
Ahu Karaduman, Sağlıklı Yaşam Merkezi Bodrum’da Kapılarını Açtı Ece Vahapoğlu
Ahu Karaduman, Sağlıklı Yaşam Merkezi Bodrum’da Kapılarını Açtı Emel Balcı
Ahu Karaduman, Sağlıklı Yaşam Merkezi Bodrum’da Kapılarını Açtı Hande Kazanova