Akademi Ödülleri Sahiplerini Buldu

Akademi Ödülleri Sahiplerini Buldu Akademi Ödülleri Sahiplerini Buldu

TÜMBİFED'in düzenlediği akademik komisyon tarafından belirlenen ödüller TÜMBİFED Genel Başkanı Mehmet Hüsrev ev sahipliğinde dijital ortamda düzenlenen törenle sahiplerini buldu. TÜMBİFED Akademi Kültür ve Bilim Ödülleri Komisyonu aylarca süren çalışmaları sonucu insanlık adına katkı sağlayan kuruluşları ve kişileri ödüllendirdi. Dergimiz Klass Magazin’de ‘En İyi Cemiyet Dergisi Ödülü’ne layık görüldü. Ödül, pandemi önlemleri nedeniyle Klass Medya Gurubu’nun Mecidiyeköy’deki merkez binasında Muammer Kapucuoğlu’na Arif Ekşi ve Başak Solmaz tarafından takdim edildi.  

Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Federasyonu (TÜMBİFED)'in düzenlediği ve akademik komisyon tarafından belirlenen ödüller pandemi önlemleri nedeniyle TÜMBİFED Genel Başkanı Mehmet Hüsrev ev sahipliğinde dijital ortamda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Kurulduğu günden itibaren hem sosyal kampanyaları hem de çalışmalarıyla adını duyuran TÜMBİFED yeniden önemli bir amaç için bir araya geldi. Kendi alanlarında uzman akademisyenlerden oluşan TÜMBİFED Akademi Kültür ve Bilim Ödülleri Komisyonu aylarca süren çalışmaları sonucu insanlık adına katkı sağlayan kuruluşları ve kişileri ödüllendirdi. Dergimiz Klass Magazin de En İyi Cemiyet Dergisi Ödülü’ne layık görüldü. Pandemi önlemleri nedeniyle ödül Klass Medya Gurubu’nun Mecidiyeköy’deki merkez binasında Muammer Kapucuoğlu’na takdim edildi.

TÜMBİFED Genel Başkanı ile Jüri Başkanları'nın ödülleri takdim ve konuşmalar sırasında duygulu ve samimi anlar yaşandı.
Törende açıklama yapan TÜMBİFED Genel Başkanı Mehmet Hüsrev "Tüm Bürokratlar ve iş insanları Federasyonu'nun en önemli varlığı, değerli üyeleri ve üyelerinin toplumda yerine getirdikleri katkı sağlamayı amaçlayan projelerdir. Bugün burada sadece proje yapmak için değil bizimle aynı amaç adına önemli çalışmalar yapan kişileri bir kez daha hatırlamak ve ödüllendirmek için buradayız. Etkinliğimizin en heyecanlı kısmı şüphesiz ödüllerin açıklandığı andır. Bu anın heyecanını sizinle yaşamaktan büyük keyif ve mutluluk duyuyorum." dedi. TÜMBİFED Akademi Bilim ve Kültür Ödülleri Komisyonu'nun belirlediği isimler, pandemi önlemleri nedeniyle tek tek ziyaret edilerek ödülleri kendilerine sunuldu.

 
Akademi Ödülleri Sahiplerini Buldu Başak Solmaz, Muammer Kapucuoğlu, Arif Ekşi
Akademi Ödülleri Sahiplerini Buldu Arif Ekşi, Mehmet Hüsrev, Cüneyt Arkın, Betül Cüreklibatır, Başak Solmaz
Akademi Ödülleri Sahiplerini Buldu Nurdan Hüsrev, Arif Ekşi, Ayşe Çebi, Defne Ece Kalkan
Akademi Ödülleri Sahiplerini Buldu Süleyman Şanlı