Alper Pelister & Damla Özkan; Beraberliklerini Evlilikle Taçlandırdılar

Alper Pelister & Damla Özkan; Beraberliklerini Evlilikle Taçlandırdılar Alper Pelister & Damla Özkan; Beraberliklerini Evlilikle Taçlandırdılar

2014 yılında ortak arkadaşlar vasıtası ile tanışan ve uzun süren arkadaşlıklarını evlilikle taçlandırmaya karar veren Beta Kimya A. Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Alper Pelister ile Damla Özkan şık bir düğün töreniyle dünya evine girdi. Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul’da gerçekleşen düğünde iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından ünlü isimler bir araya geldi.  

Beta Kimya A. Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Alper Pelister ile Damla Özkan, Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul’da gerçekleşen görkemli bir törenle bir ömür boyu beraber olmaya “Evet” dedi. 2014 yılında Tarkan konserinde ortak arkadaşlar vasıtası ile tanışan çift uzun süren arkadaşlıklarını evlilikle taçlandırdı. Muhteşem düğüne aile üyeleri ve yakın dostların yanı sıra iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından da ünlü isimler katıldı. Nikah öncesi Mandarin Oriental’ın eşsiz balkon manzarasından davetlileri selamlayan çift büyük alkış topladı. Damla Özkan, Raşit Bağzıbağlı gelinliği ile göz kamaştırırken Alper Pelister ise Derviş Bağzıbağlı tasarımı damatlığıyla oldukça şık bir görünüm sergiledi. Çiftin nikah şahitliğini ise TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tim Başkanı İsmail Gülle’nin yanı sıra Batuhan Orhan, Beliz Özgültekin, Gülşah Keşoğlu, İrem Aydoğan yaparken kıyılan nikahın ardından genç çift ilk danslarını Ebru Gündeş’in sahne almasıyla yaptı. Birbirinden sevilen şarkılarını çift için söyleyen ünlü Şarkıcı Ebru Gündeş, çifte mutluluklar diledi. Gerçekleşen nikah ve düğün törenin ardından Alper Pelister ile Damla Özkan, balayı için Maldivler’e gitti.
 
Alper Pelister & Damla Özkan; Beraberliklerini Evlilikle Taçlandırdılar Adil - Esin-Berker Pelister
Alper Pelister & Damla Özkan; Beraberliklerini Evlilikle Taçlandırdılar Tülay - Şahin Dönmez
Alper Pelister & Damla Özkan; Beraberliklerini Evlilikle Taçlandırdılar Şehnaz - İsmail Gülle
Alper Pelister & Damla Özkan; Beraberliklerini Evlilikle Taçlandırdılar Alper - Damla Pelister
Alper Pelister & Damla Özkan; Beraberliklerini Evlilikle Taçlandırdılar Esin Pelister,Siren Ertan