Altın Kalite Ödülleri Sahiplerini Buldu

Altın Kalite Ödülleri Sahiplerini Buldu Altın Kalite Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye’de farklı sektörlerden en iyi isimlerin belirlendiği Altın Kalite Ödülleri şık bir organizasyonla sahiplerini buldu. Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşen ve Crazy Medya tarafından düzenlenen etkinliğin ev sahipliğini Hevin Cümsen ve Hülya Yanıkdağ yaparken iş ve sosyal yaşam dünyası törene büyük bir ilgi gösterdi. Klass Medya Grubu aldığı iki önemli ödülle törene damgasını vurdu.  

İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasındaki en başarılı isimlerin ödül aldığı Altın Kalite Ödülleri gecesi birçok davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi. Fuat Paşa Yalısı’nda Crazy Medya tarafından organize edilen etkinliğin ev sahipliğini ise Hevin Cümsen ve Hülya Yanıkdağ üstlenerek muhteşem bir organizasyona imza attı.

Klass Medya Grubu başarılarılarla iki ödüle layık görüldü...

Farklı sektörlerden alanının en iyisi olan isimlerin önemli ödüller aldığı gecede konuklar Fuat Paşa Yalısı’nın şık ambiyansında keyifli bir akşam geçirdi. Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen ödül töreninde alkışlar eşliğinde sahneye gelerek ödüllerini alan konuklar başta Crazy Medya olmak üzere gecenin organizasyonunda pay sahibi olan herkese teşekkür etti. Medya alanındaki başarılarıyla adında söz ettiren Klass Medya Grubu da aldığı iki ödülle geceye damgasını vurdu. Klass Magazin ‘Yılın En İyi Cemiyet Dergisi’ ödülüne layık görülürken Afranur Kalaycı Klass TV kanalında sunduğu Kitap Kurdu programıyla ‘Yılın En İyi YouTube Programı’ ödülünü almanın sevincini yaşadı. Klass Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu ve grubun yöneticilerinden Hamza Efe Kapucuoğlu böyle anlamlı bir organizasyondan iki ödülle dönmenin kendileri adına büyük bir gurur kaynağı olduğunu söylediler.

 
Altın Kalite Ödülleri Sahiplerini Buldu Hevin Cünsen, Hülya Yanıkdağ
Altın Kalite Ödülleri Sahiplerini Buldu Şenol İpek, Yılmaz Morgül, Tuğba Özay
Altın Kalite Ödülleri Sahiplerini Buldu Tuğba Özay, Şenol İpek
Altın Kalite Ödülleri Sahiplerini Buldu Seyithan Hökenek