‘Ana Hickmann’ Koleksiyonu, Emo Optik Mağazası’nda Sergilendi

‘Ana Hickmann’ Koleksiyonu, Emo Optik Mağazası’nda Sergilendi ‘Ana Hickmann’ Koleksiyonu, Emo Optik Mağazası’nda Sergilendi

39 yıllık hikayesiyle sektörün öncü ve güvenilir firmalarından Emo Optik, Ana Hickmann’a ait güneş gözlüğü ve optik ürünlerinin yer aldığı koleksiyonu, Zorlu Center Emo Optik mağazasında özel bir etkinlik ile davetlilerin beğenisine sundu. İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ismin yer aldığı davet yoğun bir ilgi gördü.  

2023 Ana Hickmann koleksiyonu, Projehane tarafından düzenlenen bir etkinlikle Bilge Kuru ve Emo Optik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Önal ev sahipliğinde Zorlu Center Emo Optik mağazasında sergilendi. İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ismin beğenisine sunulan koleksiyon büyük beğeni topladı. Emo Optik, lüks segment ürün yelpazesine ünlü manken Ana Hickmann’a ait güneş gözlüğü ve optik ürünlerinin yer aldığı koleksiyonunu da ekleyerek sektördeki iddiasını sürdürmeye devam ederken, Emo Optik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Önal, “Ana Hickmann markamıza gösterilen bu yoğun ilgiden çok memnun kaldık. 2023 modelleri mağazalarımızda ve Türkiye’nin farklı illerindeki önemli optik mağazalarında yerini aldı.” dedi. Koleksiyon, misafirler tarafından çok beğenilirken, yeni sezonda ünlü manken Ana Hickmann’ı İstanbul’da ağırlayarak bizzat müşterilerle bir araya getirmek için çalışmalara başladıklarını söyleyen Önal, “Gelen tüm misafirlerimize teşekkür ederiz, etkinliklerimiz güçlenerek devam edecek.” sözleriyle düşüncelerini ifade ederek davet boyunca konuklarıyla yakından ilgilendi.
 
‘Ana Hickmann’ Koleksiyonu, Emo Optik Mağazası’nda Sergilendi Bilge Kuru, Pervin Ersoy
‘Ana Hickmann’ Koleksiyonu, Emo Optik Mağazası’nda Sergilendi Eda Erdoğan
‘Ana Hickmann’ Koleksiyonu, Emo Optik Mağazası’nda Sergilendi Eda Güzelcik
‘Ana Hickmann’ Koleksiyonu, Emo Optik Mağazası’nda Sergilendi Esra Erdem
‘Ana Hickmann’ Koleksiyonu, Emo Optik Mağazası’nda Sergilendi İlkem Öztürk
‘Ana Hickmann’ Koleksiyonu, Emo Optik Mağazası’nda Sergilendi Serap Sarı