Anker ve Trendyol “Senin Yıldızın” Konseptli Etkinliklerini Duyurdu

Anker ve Trendyol “Senin Yıldızın” Konseptli Etkinliklerini Duyurdu Anker ve Trendyol “Senin Yıldızın” Konseptli Etkinliklerini Duyurdu

E-ticaret platformu Trendyol ile iş birliğini sürdüren Anker, sadece Trendyol’da satışa sunulan bütçe dostu kulaklığı Anker Soundcore Life P20i için bir etkinlik düzenledi. “Senin Yıldızın” konseptiyle düzenlenen etkinlikte katılımcılar kulaklık hakkında bilgi sahibi olurken, ürünü inceleme fırsatı yakaladı.

Anker Türkiye, Yunanistan ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, “Türkiye’deki herkesi Anker teknolojisi ve kalitesi ile bir araya getirmek üzerine yaptığımız çalışmalara yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri ve kampanyalarla tüketicilerimize önemli avantajlar sağlayarak onları Anker’in yenilikçi teknolojileriyle buluşturuyoruz. Trendyol’la gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle de sevilen bütçe dostu kulaklığımız Anker Soundcore Life P20i’yi yalnızca Trendyol’dan satışa sunduk. Kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan kulaklığımız, yıldızları toplayarak bugün bir araya geldiğimiz ‘Senin Yıldızın’ konseptinin mimarı oldu. Trendyol’a da iş birliği için teşekkür ediyor, birlikte nice iş birliklerine imza atmayı temenni ediyorum.” açıklamalarında bulundu.