Ayşegül-Hamza Hamidi: Hamidi Ailesinin Mutlu Günü

Ayşegül-Hamza Hamidi: Hamidi Ailesinin Mutlu Günü Ayşegül-Hamza Hamidi: Hamidi Ailesinin Mutlu Günü

Hamidi Grup Yönetim Kurulu Başkanı Aydın - Fatma Hamidi çiftinin oğlu, H.Hamza Hamidi  ile Cumhurbaşkanlığı Plan Bütçe Komisyon Üyesi Tarık Hamidi ile Serap Hamidi çiftinin kızı  Ayşegül Hamidi, Beşiktaş Four Seasons Hotel’de gerçekleştirilen nikah ve düğün töreni ile bir ömür boyu mutluluğa evet dediler. Siyaset ve yerel yönetimlerde söz sahibi olmasının yanı sıra Seyyid Ehlibeyt soyundan gelen ailenin mutlu gününde, yakınlarının yanı sıra iş ve siyaset dünyasından saygın isimlerinde hazır bulundu.  

Four Seasons Otel'de boğaza nazır gerçekleşen muhteşem gecenin ilk bölümünde, çiftin nikah şahitliklerini; Opet Genel Müdürü İrfan Özdemir, Mustafa Kemal Sinanlı, Yılmaz Çakır, Murat Cengiz, Mehmet Daniş, 23. Dönem Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, 20 ve 21. Dönem ANAP ve 26. Dönem Ak Parti Milletvekili Ataullah Hamidi, Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Belma Satır yaptı. Evlilik cüzdanlarının yanı sıra bir ömür boyu mutluluğa imza attıkları kelemide en özel günlerinin hatırası olarak Belma Satır'ın elinden alan çift, ilk dansları için ise Eylem Aktaş'ın ''Yüreğimden Tut'' şarkısını tercih etti.

Nikah merasiminin ardından Kuran-ı Kerim tilaveti ve ilahilerle başlayan düğün töreninde yöresel Troya Halk Oyunları ekibinin muhteşem gösterisi ile geceye damgasını vurdu.

Muhteşem düğünde Elie Saab marka özel bir gelinlik tercih eden Ayşegül Hamidi'nin güzellik ve zerafetini eşi Hamza Hamidi ise Paul Smith marka damatlıkla tamamladı.

Balayı için Bodrum'u tercih edecekleri öğrenilen çiçeği burnunda çift gece boyunca  Tülayca Genç Orkestra'nın şarkılarıyla gönüllerince eğlendiler.


 
Ayşegül-Hamza Hamidi: Hamidi Ailesinin Mutlu Günü Fatma - Aydın - Hamza - Ayşegül - Serap Hamidi
Ayşegül-Hamza Hamidi: Hamidi Ailesinin Mutlu Günü Ayşegül - Hamza Hamidi
Ayşegül-Hamza Hamidi: Hamidi Ailesinin Mutlu Günü Mihrimah Belma Satır, Ataullah Hamidi
Ayşegül-Hamza Hamidi: Hamidi Ailesinin Mutlu Günü Mihrimah Belma Satır, Tuğba Gökçe
Ayşegül-Hamza Hamidi: Hamidi Ailesinin Mutlu Günü Ataullah Hamidi, Ayşegül - Hamza Hamidi, Belma Satır
Ayşegül-Hamza Hamidi: Hamidi Ailesinin Mutlu Günü Ayşegül - Hamza Hamidi
Ayşegül-Hamza Hamidi: Hamidi Ailesinin Mutlu Günü Ayşegül - Hamza Hamidi
Ayşegül-Hamza Hamidi: Hamidi Ailesinin Mutlu Günü Genel