Bali’den Gelen Güzellik Ünlü İsimleri Buluşturdu

Bali’den Gelen Güzellik Ünlü İsimleri Buluşturdu Bali’den Gelen Güzellik Ünlü İsimleri Buluşturdu

Moma Bebeköy’de gerçekleşen özel davette birçok; ünlü, cemiyet ve sosyal medya fenomeni bir araya geldi. Keyifli bir sabah kahvesi ve sağlıklı ikramlar eşliğinde yapılan sohbetin ardından davetliler Bali’den gelen %100 Doğal Güzellik Sensatia Botanicals ürünlerini deneyimleyip daha yakından tanıma fırsatı buldular.  

Mert Vidinli’nin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, ilhamını Sensatia Botanicals’ın doğduğu adadan; Bali’den aldı. Şevval Şahin, Merve Oflaz, Hande Acar, Pelin Kaya, Tuğçe Postoğlu, Melodi Elbirliler gibi birçok ünlü ismin katıldığı etkinlik beğeni topladı. Cilt ve saç bakım kategorisindeki ürünlerini deneyimleme fırsatı yakalayan katılımcılar Sensatia Botanicals ‘a tam puan verdiler.
Haytap’a Bağışta Bulunuldu
Üretiminde hiçbir şekilde hayvan deneyi yapmayan Sensatia Botanicals etkinlik katılımcıları adına; depremde zarar gören 11 ilimizdeki patili dostlarımız için Haytap’a bağışta bulunuldu.
Sensatia Botanicals gücünü Bali’nin doğasından alıyor.
Kozmetik ürünlerinde; gezegenimizin sürdürülebilirliği ve %100 doğallık konusunda bilinçli tüketicilerin tercihi olan Sensatia Botanicals, alanında 23 yıllık tecrübeye sahiptir.
Sensatia Botanicals; sağlıklı, çevre dostu, zararlı kimyasal madde içermeyen, vegan ve vejetaryenler kullanıcılar için uygun olup, hamile kadınlar ve emziren anneler için de tamamen güvenlidir. Sensatia Botanicals ürünleri, deniz mercanlarına, alglere zarar vermeden, geri dönüşüme uygun, doğadan esinlenen içeriklerle üretiliyor. 
 
Sensatia Botanicals ürünleri, İsviçre’nin gıda, ilaç, medikal ve kozmetik alanlarında üreticinin yüksek kalite ve yasal koşullarla üretim yapmasını sağlayan GMP (Good Manufacturing Practice- İyi Üretim Uygulamaları) standartlarını taşıyor.
40 farklı ülkede, 100’den fazla mağazada, temiz güzellik arayan tüketicilerle buluşan Sensatia Botanicals ürünlerinin her biri, ayrı ayrı ve özenle hazırlanıyor. Çoğu ürün hala eski usullerle, el emeğiyle üretiliyor.
 
Bali’den Gelen Güzellik Ünlü İsimleri Buluşturdu Şevval Şahin
Bali’den Gelen Güzellik Ünlü İsimleri Buluşturdu Hande Demir
Bali’den Gelen Güzellik Ünlü İsimleri Buluşturdu Bestemsu Özdemir
Bali’den Gelen Güzellik Ünlü İsimleri Buluşturdu Melodi Elbirliler Türkmen
Bali’den Gelen Güzellik Ünlü İsimleri Buluşturdu Neva Dürüst
Bali’den Gelen Güzellik Ünlü İsimleri Buluşturdu Tuğçe Postoğlu
Bali’den Gelen Güzellik Ünlü İsimleri Buluşturdu Şenol Kaya - Zuhal Kaya- Elif Türkay - Mert Vidinli