Başarim Sensin Derneği’nden Bodrum’da Yaza Veda Yemeği

Başarim Sensin Derneği’nden Bodrum’da Yaza Veda Yemeği Başarim Sensin Derneği’nden Bodrum’da Yaza Veda Yemeği

Başarım Sensin Derneği, gönül çatısı altındaki üniversite öğrencilerinin eğitim burslarına katkı sağlamak amacıyla Ruins Bodrum’da bir akşam yemeği düzenledi.  

Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder’in ev sahipliği yaptığı aynı zamanda Muse Contemporary tarafından düzenlenen sergide Fransız Sanatçı Laurence Jenk’in eserlerinin de sergilendiği yemeğin gelirinin derneğin bünyesinde burs alan başarılı ancak fırsat eşitsizliği yaşayan üniversite öğrencilerinin eğitim fonuna aktarılacağı belirtildi.

Etkinliğe dernek üyelerinden Özge Argüder Sander, Yeşim Manav, Mine Aksu, Ferah Memişoğlu, Tülin Sanlı, Hülya Uyar, Pınar Solu gibi isimler katılırken , cemiyet dünyasından Zeynep Germen, Esra Öztürk, Yonca Gürol, Kadriye Olgar, Rabia Kurşun, Şeyda Haksal gibi isimler de davete katılarak derneğe gönülden destek verdiler.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın coşkusunun da yaşandığı gecede, tüm misafirler marşlar eşliğinde Türk Bayrakları’nı sallayarak bayramı önceden hep beraber gururla kutladılar. DJ Ali Sayar’ın performansı ile devam eden gecede, konuklar geç saatlere kadar eğlenirken 2022 yazına birlikte dans ederek veda ettiler. 
Başarim Sensin Derneği’nden Bodrum’da Yaza Veda Yemeği Şule Argüder
Başarim Sensin Derneği’nden Bodrum’da Yaza Veda Yemeği Özge Sander
Başarim Sensin Derneği’nden Bodrum’da Yaza Veda Yemeği Esra Öztürk
Başarim Sensin Derneği’nden Bodrum’da Yaza Veda Yemeği Hülya Uyar
Başarim Sensin Derneği’nden Bodrum’da Yaza Veda Yemeği Kadriye Olgar
Başarim Sensin Derneği’nden Bodrum’da Yaza Veda Yemeği Şule Argüder-Özge Sander