Benan Kurtuluş Saraç: ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ Ödülünün Kazananı Oldu

Benan Kurtuluş Saraç: ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ Ödülünün Kazananı Oldu Benan Kurtuluş Saraç: ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ Ödülünün Kazananı Oldu

Fashion TV FTVT Token Moda Ödülleri’nde güzelliğiyle konukların dikkatini üstünde toplayan başarılı iş kadını Benan Kurtuluş Saraç, törende ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ ödülünün sahibi olarak sayısız ödüllerine bir yenisini daha ekledi.  

İş, sanat, medya, moda ve sosyal yaşam dünyasının bir araya geldiği ve birbirinden keyifli anlara sahne olan 11. Fashion TV FTVT Token Moda Ödülleri’nin özel davetlileri arasında Türkiye’nin ilk doğal Tıp ve Estetik Merkezi olan Hay Clinic'in kurucularından Benan Kurtuluş Saraç da vardı. Tören öncesi kırmızı halıdan geçerek objektiflere bol bol poz veren Benan Kurtuluş Saraç, basın mensuplarını da kırmayarak röportaj yaptı. Tercih ettiği kombinlerle her zaman büyük beğeni toplayan Benan Kurtuluş Saraç, Fashion TV FTVT Token Moda Ödülleri’ndeki şıklığıyla da göz doldurdu. Fit formuyla yeşil parlak elbisesini üstünde mükemmel bir şekilde taşıyan, saç ve makyajını da stiline uygun olarak seçerek şıklığını güçlendiren başarılı iş kadını, bütüncül güzelliğiyle konukların bakışlarını üstünde topladı. Moda, iş ve medya alanlarında en iyilerin ödüllendirildiği törende iş dünyasından dostlarıyla bir araya gelerek sohbet eden Benan Kurtuluş Saraç, töreni de yakın arkadaşlarıyla beraber izleyerek keyifli bir gece geçirdi.

Başarılarını Bir Kez Daha Tescilledi
Türkiye’yi kalkındıracak ve ekonomisine yön verecek yatırımlarla adından söz ettiren ve bir Türk kadını olarak bunu başarabilen nadir isimlerden olan Benan Kurtuluş Saraç, kazandığı ödüllerle de adından sıkça söz ettiren başarılı bir iş kadını. Geçtiğimiz aylarda Uluslararası Kartaca Ödül Töreni’nde ‘Uluslararası Girişimci/ Imprenditoria’ ödülünü, Global Sağlık Ödülleri’nde de ‘Yılın Sağlık Girişimcisi’ ödülüne layık görülerek uluslararası arenada başarısını kanıtlayan Benan Kurtuluş Saraç, Fashion TV FTVT Token Moda Ödülleri’nde de ödül kazananlar arasına ismini yazdırdı. Vizyoner bakış açısıyla ürettiği her projede geleceğe iz bırakan Benan Kurtuluş Saraç gecede ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ ödülünün sahibi oldu. Heyecanı yüzünden okunan ve ödülünü büyük bir gururla alarak başarılarını taçlandıran başarılı iş kadını, tören boyunca gelen tebrikleri de tüm zarafetiyle kabul etti.
 
Benan Kurtuluş Saraç: ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ Ödülünün Kazananı Oldu Benan Kurtuluş Saraç
Benan Kurtuluş Saraç: ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ Ödülünün Kazananı Oldu Benan Kurtuluş Saraç
Benan Kurtuluş Saraç: ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ Ödülünün Kazananı Oldu Benan Kurtuluş Saraç
Benan Kurtuluş Saraç: ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ Ödülünün Kazananı Oldu Enis Onat - Benan Kurtuluş Saraç - Özge Ulusoy
Benan Kurtuluş Saraç: ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ Ödülünün Kazananı Oldu Benan Kurtuluş Saraç