Brand Invest Alışveriş Tutkunlarını Buluşturdu

Brand Invest Alışveriş Tutkunlarını Buluşturdu Brand Invest Alışveriş Tutkunlarını Buluşturdu

Atiye Ankara’da gerçekleşen ‘Cocktail and Love Shopping Event’ ile iki gün boyunca katılımcılarına unutulmaz deneyimler yaşatan Brand Invest'in Kurucusu Naz Ersoy ve Proje Ortağı Dilan Çakan, düzenledikleri etkinlikle Ankara’nın sosyal yaşam dünyası ile alışveriş tutkunlarını bir araya getirdi.  

Brand Invest'in Kurucusu Naz Ersoy ve Proje Ortağı Dilan Çakan, gerçekleştirdikleri ‘Cocktail and Love Shopping Event’ ile muhteşem bir etkinliğe imzalarını attı. Atiye Ankara ev sahipliğinde düzenlenen etkinlik alışveriş tutkunlarını bir araya getirirken Ankara’nın sosyal yaşam dünyasından da çok sayıda seçkin davetli ziyaret etti.
İki gün süren etkinlikte katılımcılar organizasyona özel kurulan stantlarda beğendikleri ürünleri yakından inceleyerek satın alma imkânı yakaladı. Ayrıca etkinlik kapsamında Atiye Ankara tarafından hazırlanan kokteyller de kışın soğuğunda davetlilerin içini ısıttı. Yoğun katılımın olduğu etkinlikte Naz Ersoy bu ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu dile getirerek,
“Atiye firması ile iş birliği halinde olmak da bizi ayrıca memnun etti. İlerleyen süreçlerde de yine çok keyifli organizasyonlar düzenleyeceğiz.” dedi. Etkinliğe ev sahipliği yapan Ulaş Hindistan ise, “Burada yapılan iki günlük etkinlik bizim için fazlasıyla güzeldi. Yeni insanları tanıma imkânı yakaladık. Naz ve Dilan Hanım bize güvendi. İlerde yeni bir iş birliği ve organizasyona daha birlikte imza atacağız. Yapılacak olan diğer organizasyonda da bu iş birliğimiz sürecek. Nisan ayında bir organizasyonum daha var ve biz Brand Invest'in tüm organizasyonlarına sponsor olacağımızın sözünü verdik. Bu iş birliğimizde köklü bir şekilde devam edecek.” diyerek iş birliklerinin devam edeceğinin müjdesini verdi.
 
Brand Invest Alışveriş Tutkunlarını Buluşturdu Aylin Aşkun
Brand Invest Alışveriş Tutkunlarını Buluşturdu Ceren Can
Brand Invest Alışveriş Tutkunlarını Buluşturdu Dilan Çakan
Brand Invest Alışveriş Tutkunlarını Buluşturdu İrem - Yasemin - Begüm - Pırıl
Brand Invest Alışveriş Tutkunlarını Buluşturdu Irmak Balcı