Brand Invest ‘Hep Birlikte El Ele’ ile Depremzedelere Destek Oldu

Brand Invest ‘Hep Birlikte El Ele’ ile Depremzedelere Destek Oldu Brand Invest ‘Hep Birlikte El Ele’ ile Depremzedelere Destek Oldu

Brand Invest, şubat ayında meydana gelen Kahramanmaraş ve Hatay merkezli depremlerden etkilenen vatandaşlara yardım için “Hep Birlikte El Ele” isimli bir sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirdi. HiltonSA Ankara Otel’de düzenlenen etkinliğe iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından ünlü isimler katılırken etkinlikte yer alan stantlardan alışverişler de yaparak destek oldu.  


Brand Invest, son olarak doğal afetler, çocuk ve kadına şiddet gibi toplumu ilgilendiren hemen her konuda sosyal sorumluluk projesi düzenleme kararı aldı. Bu kapsamdaki ilk etkinliğini “Hep Birlikte El Ele” ismiyle hayata geçiren Brand Invest, öncelikle şubat ayında meydana gelen Kahramanmaraş ve Hatay merkezli depremlerden etkilenen vatandaşlara yardım için kolları sıvadı. “Hep Birlikte El Ele” etkinliği HiltonSA Ankara Otel’de gerçekleşirken iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından isimler katıldı. Pek çok tasarım ve satış standının bir araya geldiği etkinlik, sponsorların yanı sıra ziyaretçilerden de yoğun ilgi gördü. Multikültürel Spor Okulu bünyesinde yer alan theSTUDIO byMUCSS ekibi; Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, ABD, Meksika, Brezilya ve Türkiye'den olmak üzere farklı milletlerden öğrenci grubuyla depremde hayatını kaybedenlerin anısına hazırladıkları bale gösterilerini destek için gelen ziyaretçilere sundu. Brand Invest Kurucusu Naz Ersoy, etkinliğe gösterilen yoğun ilgiden çok memnun olduğunu belirterek, “Bu yaşanan felaket dolayısıyla oldukça üzgünüm. Bu tek seferlik bir etkinlik değildi. Bundan sonra da bu tarz projelerle depremzede aileleri desteklemeye devam edeceğiz. Bütün sponsorlarımıza ve katılımcılarımıza da çok teşekkür ediyorum. Böylesi bir günde onlar da elini taşın altına koymak için harekete geçtiler.” dedi.  
 
Brand Invest ‘Hep Birlikte El Ele’ ile Depremzedelere Destek Oldu Dilan Çakan
Brand Invest ‘Hep Birlikte El Ele’ ile Depremzedelere Destek Oldu Ela Gürbüz