Brand Invest’ten Ankara’da Muhteşem Davet

Brand Invest’ten Ankara’da Muhteşem Davet Brand Invest’ten Ankara’da Muhteşem Davet

“Autumn Melody Chocolate Tasting ve Shopping Event” etkinliği Brand Invest ile Lou Cafe & Bistro’nun ev sahipliğinde ve Klass Magazin’in basın sponsorluğunda gerçekleştirildi. Bu özel davete iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda seçkin isim katıldı. Ankara İran Caddesi’ndeki Lou Cafe & Bistro’nun ikinci katında düzenlenen etkinlik özel anlara sahne oldu.  

Brand Invest ile Lou Cafe & Bistro’nun ev sahipliğinde ve Klass Magazin’in basın sponsorluğunda düzenlenen "Autumn Melody Chocolate Tasting ve Shopping Event” iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ünlü ismin katılımı ile gerçekleştirildi. Yoğun bir ilginin olduğu davette, misafirler şıklıklarıyla göz kamaştırırken, sonbaharın pozitif enerjisini yansıtan etkinlik kapsamında birbirinden değerli markaların özel tasarım kıyafetleri ve takıları müşterilerin beğenisine sunuldu. Özel tasarımların yer aldığı Lou Cafe’nin üst katında giyim, takı, çanta stantlarını gezen misafirler bol bol alışveriş yaparken, özel bir çikolata şefi tarafından çikolatanın hikayesi anlatıldı ve ardından Lisette firmasının çikolatalarının tadımı gerçekleştirildi. Brand Invest kurucusu Naz Ersoy; “Bizim Brand Invest olarak Ankara’da PR ve etkinlik ajansımız bulunmakta ve düzenli olarak her ay kapalı ve açık bu tür davetler yapmaktayız. Çok yakında yeni bir etkinliğimiz daha olacak ve şimdiden onun müjdesini veriyoruz.” dedi. Davetlilerin keyifli anlar yaşadığı ve lezzetin tadına vardığı etkinlik renkli anlara sahne olurken, özel tasarım kıyafetler ve takılar büyük ilgi gördü.

ANKARA-1
Twinset Milano Ankara ve İstanbul mağazalarının franchise’ı Ece Group Tekstil A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Selver Yazar Sümer, etkinlikte stantları ziyaret ederek bol bol alışveriş yaptı. Böylesine özel etkinliklerin tasarımcılar için çok önemli olduğunu dile getiren başarılı iş insanı etkinliğin mimarı Naz Ersoy’u tebrik etti.

ANKARA-2
Sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinden Aysel Akçay, etkinlikte yakın dostlarıyla bir araya gelirken çikolata tadımına da katıldı. Şıklığıyla dikkat çeken Aysel Akçay alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

 
Brand Invest’ten Ankara’da Muhteşem Davet Aysel Akçay
Brand Invest’ten Ankara’da Muhteşem Davet Ayla Eryıldırım-Burcu Baydar
Brand Invest’ten Ankara’da Muhteşem Davet Aylin Özal
Brand Invest’ten Ankara’da Muhteşem Davet Nesrin Kılavuz
Brand Invest’ten Ankara’da Muhteşem Davet Nilsu Alizade
Brand Invest’ten Ankara’da Muhteşem Davet Tülay Erciyes Kaya