Çiğdem Akın’dan Fashion Week Defilesine Özel Davet

Çiğdem Akın’dan Fashion Week Defilesine Özel Davet Çiğdem Akın’dan Fashion Week Defilesine Özel Davet

Usta Moda Tasarımcısı Çiğdem Akın, Fashion Week Istanbul kapsamında sunduğu “Nobody Knows” adlı Sonbahar / Kış 2021-22 koleksiyonunu verdiği özel davetle tanıttı. Koleksiyonunu çok özel bir Fashion Film ile moda severlerin beğenisine sunan ünlü tasarımcı filmi konuklarla birlikte izlerken tüm detaylarla da bizzat ilgilendi.  

Ünlü Moda Tasarımcısı Çiğdem Akın “Nobody Knows” adlı Sonbahar / Kış 2021-22 koleksiyonunu Fashion Week Istanbul kapsamında, Hidiv Kasrı’nın büyüleyici atmosferinde gerçekleştirdiği Fashion Film ile moda severlerin beğenisine sundu. Online defilenin yanı sıra Nişantaşı’nda bulunan showroom’unda misafirlerini ağırlayan Akın, filmi burada konuklarıyla birlikte izledi.

Çekimler tamamlandı...
Toplam 12 modelin oyunculuk yaptığı projenin Kreatif Direktörlüğünü Onur Hazar, İletişim Direktörlüğünü ise Ümit Temurçin yaptı. AEEDA’M prodüksiyonu ile gerçekleştirilen filmin yapımcılığını ise Zara Yeganova üstlendi. Çiğdem Akın üç hafta süren yoğun bir hazırlık döneminin ardından çekimleri tamamladıklarını belirtirken “filmin yönetmenliğini Arif Akdenizli, görüntü yönetmenliğini ise Ziya Kino yaptı.” dedi.

Konuşmasında koleksiyonu da anlatan usta tasarımcı, koleksiyonun içeriğini “Nobody Knows”’un ruhunu “İnsanız biz, varlık ve yokluk sınırında, hiçlikle çokluğun ortasında bir Âdem oğlu, Havva kızı. Herkesin her şeyi çokça söylediği, lakin hiçbir şeyi bilmediği bir dünyaya uyandık. Yürüdüğümüz yollar, kurduğumuz hayaller ve hepsinden önemlisi, dönüp sorduğunda içine verdiğin cevap doğru gelecek mi? Kimse bilmiyor. Ya da bir akşamüstü köşe başında, kulak misafiri olduğun öylesine bir cümleden mi anlayacaksın hayatı? Başka türlü yaşamak mümkün müdür sahi?” sözleriyle dile getirdi.

 
Çiğdem Akın’dan Fashion Week Defilesine Özel Davet Damla Aslanalp
Çiğdem Akın’dan Fashion Week Defilesine Özel Davet Duygu Bal
Çiğdem Akın’dan Fashion Week Defilesine Özel Davet Ümit Temurçin
Çiğdem Akın’dan Fashion Week Defilesine Özel Davet Zara Yeganova, Çiğdem Akın, Günay Musayeva