Cihangir’de Saklı Bir Bahçe: Rose Marine

Cihangir’de Saklı Bir Bahçe: Rose Marine Cihangir’de Saklı Bir Bahçe: Rose Marine

Şehir hayatının kalabalığından sıkılıp kısa süreliğine de olsa ruhunu dinlendirmek isteyenler için, Cihangir’de saklı bir bahçe önerimiz var: Rose Marine  

Cihangir’in ara sokaklarından birinde gizlenmiş Rose Marine, kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeden 2009 yılından beri hizmet veriyor. Durmuş Sarıdikmen işletme müdürlüğünde ve Ahmet Eren Gencer şefliğinde yepyeni bir oluşuma giren bu keyifli mekan, konforlu ve huzurlu ambiyansıyla misafirlerini bekliyor.

Aile ve arkadaş buluşmalarının yanı sıra, iş toplantılarında da tercih edebileceğiniz Rose Marine’de, usta ellerden hazırlanan lezzetleri deneyimleyerek keyifle zaman geçirebilirsiniz. Cihangir’in en büyük ve en güzel saklı bahçelerinden birine sahip olan mekanda, günün her saatine uygun bir lezzet bulabileceğiniz zengin menü seçenekleri mevcut.

Zengin menü seçenekleri
Usta şef Ahmet Eren Gencer tarafından tamamen taze ve el yapımı ürünler ile hazırlanarak misafirlere sunulan restoranın menüsünde, zengin seçenekleriyle leziz bir serpme kahvaltı, et, balık, pizza, makarna, hamburger, salata çeşitleri, imza yemeklerinden beğendili Kebap ile safran soslu konfit levrek lezzetlerinin yanı sıra, dünya mutfağından çeşitli tatlar da bulunuyor.

Cihangir’in bohem duruşundan uzak, özgün ve sımsıcak dekorasyonu ile romantik bir havaya hakim Rose Marine, tüm misafirlerini bu keyifli ortama, eşsiz lezzetleri deneyimlemeye davet ediyor.