Conrad İstanbul Bosphorus’tan 30.Yıla Özel Kutlama

Conrad İstanbul Bosphorus’tan 30.Yıla Özel Kutlama Conrad İstanbul Bosphorus’tan 30.Yıla Özel Kutlama

İkonik mimarisi, panoramik boğaz manzarası ve misafirperverliği ile ilham veren Conrad İstanbul Bosphorus; Nükhet Duru’nun sahne aldığı özel davetiyle 30.yıl dönümünü kutladı.  

Conrad Balo Salonu’nda gerçekleşen özel kutlama; Belkıs & Erdal Aksoy, Batu & Gözde Aksoy, Banu Aksoy, Alpay Aksoy, Aslıgül Atasagun, Kıvanç Kasabalı, Ezra Çetin, Pınar Hotiç, Yelda İpekli, Saffet Emre Tonguç gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasının önemli isimlerinin katılımlarıyla gerçekleşti.
Aksoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Aksoy, Conrad Istanbul Bosphorus Genel Müdürü Todori Kalamaris ve Hilton Bölge Otelleri İş Geliştirme Direktörü Ferah Diba Yağan’ın konuşmaları ile başlayan özel gecede Nükhet Duru konser verdi. Popüler Türk Müziğine damgasını vuran Nükhet Duru, müthiş repertuarı ve performansıyla geceye imzasını attı. Conrad 30. yıl daveti DJ performansıyla devam etti.
Conrad Istanbul Bosphorus Genel Müdürü Todori Kalamaris konuşmasında otelle ilgili anılarını anlatarak, “Conrad İstanbul Bosphorus tam 30 yıldır Türk turizmine hizmet ediyor. Bundan sonrasında da Conrad Istanbul Bosphorus’un geçmişten günümüze gelen, ilham veren etkisini sürdürmek ve daha da iyisini yapmak için ekip olarak büyük bir tutkuyla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
Conrad İstanbul Bosphorus Executive Chef’i Ziya Çıkrıkçı’nın hazırladığı özel menüler ve ikramlarla misafirler unutulmaz bir geceye tanıklık etti.
 
Conrad İstanbul Bosphorus’tan 30.Yıla Özel Kutlama Nükhet Duru
Conrad İstanbul Bosphorus’tan 30.Yıla Özel Kutlama Gözde - Batu Aksoy
Conrad İstanbul Bosphorus’tan 30.Yıla Özel Kutlama Kerim Erengül - Deniz Atalay - Alpay Aksoy
Conrad İstanbul Bosphorus’tan 30.Yıla Özel Kutlama Pınar Hotiç
Conrad İstanbul Bosphorus’tan 30.Yıla Özel Kutlama Todori Kalamaris (Conrad Genel Müdürü) - Erdal Aksoy
Conrad İstanbul Bosphorus’tan 30.Yıla Özel Kutlama Todori Kalamaris (Conrad Genel Müdürü) - Claudia Kalamaris - Erdal Aksoy - Ferah Diba Yağan