Dore Okulları Muhteşem Bir Mezuniyet Töreni Gerçekleştirdi

Dore Okulları  Muhteşem Bir Mezuniyet Töreni Gerçekleştirdi Dore Okulları Muhteşem Bir Mezuniyet Töreni Gerçekleştirdi

Antalya Dore Okulları 2022-2023 yılı eğitimlerini tamamlayan anaokulu öğrencileri için renkli ve coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Tüm öğrencilerine, anaokulu ve manevi değerler eğitiminin verildiği okulda, ilk mezuniyet heyecanı doyasıya yaşandı.  

Dore Okulları Antalya Kampüsü bahçesinde muhteşem bir mezuniyet töreni düzenleyerek öğrencilerine coşku dolu bir mezuniyet heyecanı yaşattı. Anaokulundan mezun olup ilkokul macerası için yeni bir adım atmanın mutluluğunu yaşayan öğrenciler, cübbe giyip kendilerine takdim edilen beratlarını alarak büyük bir heyecanla keplerini fırlattılar. Öğrencilerin müzik eşliğinde gerçekleştirdikleri danslara veliler de eşlik etti. Törende açılış konuşmasını yapan Dore Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Çağrı Avcu, “Bir yıl boyunca akademik başarı ve değerler eğitimi ile çocuklarımızın geleceğini en iyi şekilde inşa etmek için çalıştık ve bugün de mezuniyetimiz ile bu çalışmalarımızı taçlandırdık. Bütün öğrencilerimizin karnelerini ve diplomalarını verirken değerli velilerimiz ile birlikte coşkulu bir program geçirdik. Bugün minik öğrencilerimiz ve bizler için en mutlu gün" dedi. Başarılı bir anaokulu süreci geçirdiklerini söyleyen Dore Okulları Genel Müdürü Seda Yüceland ise, “Bugün öğrencilerimiz mezuniyet ve kep atma töreni ile anaokulundan ilkokula geçmenin ilk adımını attılar. Okul hayatlarının ilk basamağını başarı ile tamamlayarak beratlarını aldılar, bu haklı gururu hep beraber yaşadık.” dedi. Öğrencilerin ilkokula başlamasında özgüven sahibi olmalarını sağlayan çok güzel bir program olduğunu söyleyen Dore Okulları Genel Müdür Yardımcısı Dilşad Sarım Kütük, “Gayet başarılı bir anaokulu süreci geçirdik, mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirerek tüm çocuklarımızın hayatına dokunmak nihai hedefimizdir.” dedi.

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ, İLK MEZUNİYET COŞKULARINI DÜZENLENEN TÖRENLE DOYASIYA YAŞADI
Antalya Dore Kampüsü’nde düzenlenen mezuniyet töreninde ünlü sanatçı Tayfun Duygulu sahne performansı ile göz doldurdu. Muhteşem konseri sonrasında Tayfun Duygulu'ya eğitime destek ödülünü Dore Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Çağrı Avcu verdi. Öğrencilerin mezuniyetlerini kutlamak için tek tek sahne alarak yaptıkları konuşmaları herkese duygu dolu anlar yaşattı. Duygu dolu anlar yaşayan veliler evlatlarını başarılı ve güzel günlere mezun ederken gözyaşlarını tutamadı. Dore Okullarının Genel Müdürü Seda Yüceland ve Genel Müdür Yardımcısı Dilşad Sarım Kütük, muhteşem gecenin mimarı olan tüm öğretmenlerini tek tek tebrik ederek çiçek takdim etti. Törende, sahnede birer yıldız gibi parlayan minikler, öğrenci andını hep birlikte okudular. Minikler, birbirinden özel ve özenle hazırlanmış yirmiden fazla dans gösterileri ile herkesi büyüledi. Öğrencilerin halk oyunları, müzikal şovları, modern dans gösterileri ve muhteşem koreografileri izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Antalya Dore Okulları'nın gerçekleştirdiği muhteşem mezuniyet programı yoğun bir katılım ile gerçekleşirken; coşkunun, heyecanın, mutluluğun ve duygusal anların yaşandığı programın sonunda, başarılı ve mutlu çocuklar yetiştirmenin haklı gururu içinde hatıra fotoğraf çekimleri ile son buldu.
 
Dore Okulları  Muhteşem Bir Mezuniyet Töreni Gerçekleştirdi Çağrı Avcu
Dore Okulları  Muhteşem Bir Mezuniyet Töreni Gerçekleştirdi Seda Yüceland, Bella Duygulu
Dore Okulları  Muhteşem Bir Mezuniyet Töreni Gerçekleştirdi Tayfun Duygulu, Çağrı Avcu
Dore Okulları  Muhteşem Bir Mezuniyet Töreni Gerçekleştirdi Tayfun Duygulu