Dudu Yeşilçam;Yeni Yaşını GT Lounge’de Yakın Dostlarıyla Kutladı

Dudu Yeşilçam;Yeni Yaşını GT Lounge’de Yakın Dostlarıyla Kutladı Dudu Yeşilçam;Yeni Yaşını GT Lounge’de Yakın Dostlarıyla Kutladı

GT Lounge’un sahibi ünlü işadamı Dudu Yeşilçam, kendi mekânında verdiği doğum günü partisiyle yeni yaşını kutladı. Gerçekleşen doğum günü partisine ünlü iş adamının yakın dostlarının yanı sıra iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından da birçok isim katıldı. Dj Marvin partide sahne alarak davetlilere keyifli bir gece yaşattı.  

İstanbul Şişli’de Afrika kökenli vatandaşlara A kalite hizmet veren, yaklaşık 4 yıl önce Dudu Yeşilçam ve Nijeryalı ortağı Gbenga Noble’nin hayata geçirdiği GT Lounge’un sahibi Dudu Yeşilçam, kendi mekânında düzenlenen görkemli bir partiyle yeni yaşını kutladı. Afrika kökenli vatandaşların 1 numaralı tercihi olan GT Lounge’ın şık ambiyansında gerçekleşen doğum günü partisine Dudu Yeşilçam’ın yakın dostlarının yanı sıra iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından da çok sayıda isim katıldı. 2 gün 2 gece süren doğum günü kutlamasında Dudu Yeşilçam’ı yurt dışından gelen ünlü isimler de yalnız bırakmadı. Dudu Yeşilçam, kendisi için Afrika’dan gelen ünlü model Naomi Kay ve şarkıcı Olakira ile yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi. Dj performansları ve dansçıların görsel şovlarıyla konukların unutulmaz bir deneyim yaşadığı gecede Dudu Yeşilçam yakın arkadaşlarının alkışları eşliğinde pastasının mumlarını üfledi. Yeşilçam, mumları üfledikten sonra tüm dostlarına içten bir şekilde geldikleri ve yanında oldukları için teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Aynı zamanda gecenin ev sahipliğini de yapan Dudu Yeşilçam, misafirleriyle yakından ilgilenerek keyifli bir gece geçirmelerini sağladı. Başarılı Dj Marvin’in sahne aldığı doğum günü partisinde davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans ederek doyasıya eğlendi.