Dünya Basın Mensupları Derneği Ödülleri Büyük İlgi Gördü

Dünya Basın Mensupları Derneği Ödülleri Büyük İlgi Gördü Dünya Basın Mensupları Derneği Ödülleri Büyük İlgi Gördü

Dünya Basın Mensupları Derneği 10. Kuruluş Yılını “Yılın En’leri Ödül Töreni” ile kutladı. Dünya Basın Mensupları Derneği’ (DBMD) Genel Başkanı Muzaffer Tunç’un ev sahipliğinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen törene medya, iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Çeşitli kategorilerde kendi alanında yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı ödüle layık görülen ünlü isimlere törende ödülleri takdim edildi.  

Basın, medya ve yayıncılık sektörlerinde çok sayıda başarılı organizasyona imza atan aynı zamanda uluslararası arenada ülkemizin prestijine katkı sağlayan Dünya Basın Mensupları Derneği 10. Kuruluş Yılını “Yılın En’leri Ödül Töreni” ile kutladı.

Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen törene medya, iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Büyük ilgi gören bu özel etkinliğin ev sahipliğini Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) Genel Başkanı Muzaffer Tunç yaptı. Yoğun katılımla gerçekleşen tören, Covid-19 sebebiyle özel oturma planı ve HES kodu zorunluluğu ile sosyal mesafeye büyük özen gösterilerek gerçekleştirildi.

Tören yapılan konuşmalarla başlarken Muzaffer Tunç yaptığı konuşmada basın sektörünün dünya ve Türkiye için önemine değindi. Konuşmaların ardından ise ödül törenine geçildi. Çeşitli kategorilerde kendi alanında yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı ödüle layık görülen ünlü isimler sahneye tek tek çağırılarak ödüllerine kavuşurken ödül alan isimler büyük mutluluk yaşadı.



 
Dünya Basın Mensupları Derneği Ödülleri Büyük İlgi Gördü Muzaffer Tunç, Murat Şener
Dünya Basın Mensupları Derneği Ödülleri Büyük İlgi Gördü Muzaffer Tunç, Mehmet Mutlu
Dünya Basın Mensupları Derneği Ödülleri Büyük İlgi Gördü İsmet Ercan Canbay, Muammer Kapucuoğlu, Emel Canbay, Nuray Değirmenci, Ufuk Özcan
Dünya Basın Mensupları Derneği Ödülleri Büyük İlgi Gördü Muzaffer Tunç, Hülya Koçyiğit