Esin Kılınç Tatcı: Yılın En Başarılı Kadın Girişimcisi Ödülü’nü Kazandı

Esin Kılınç Tatcı: Yılın En Başarılı Kadın  Girişimcisi Ödülü’nü Kazandı Esin Kılınç Tatcı: Yılın En Başarılı Kadın Girişimcisi Ödülü’nü Kazandı

International Blue Moon Awards Ödülleri’nin davetlileri arasında yerini alan Arcplast Kurucu Ortağı ve Zebra Disposables İhracat Direktörü Esin Kılınç Tatcı, tören boyunca zarafeti ile büyük ilgi topladı. Stili ve şıklığıyla gecenin en dikkat çekici kadınlarından olan Esin Kılınç Tatcı, gecede Yılın En Başarılı Kadın Girişimcisi Ödülü’ne layık görüldü.  

Türkiye’de Tek Kullanımlık Plastik Ürünlerin lider üreticisi ve ihrahatçısı olan ve ‘Zebra Disposables ‘markası altında 30’dan fazla ülkeye aktif olarak ihracat yapan Arcplast firmasının kurucu ortağı ve İhracat Direktörü olan Esin Kılınç Tatcı, Blue Moon Awards ödül törenine davetliydi. ‘Yılın En Başarılı Kadın Girişimcisi’ ödülüne layık görülen başarılı iş kadını, eğitimini Londra’da tamamlayıp Türkiye’ye döndükten sonra kardeşleri ile kurduğu fabrikada ‘Tek Kullanımlık Plastik Ürünlerin’ lider üreticisi ve ihracatçısı olmayı başardı. Aktif olarak 30 dan fazla ülkeye ihracat yapan ekibin başındaki Esin Kılınç Tatcı, müşteri odaklı yaklaşımlarıyla farklı ülkelerdeki firmaların güvenini kazanıp Türkiye’nin imajı ve ihracata katkıda bulunmak için elinden gelen her çabayı gösterdiğini söyledi. Her zaman teknolojiyi yakından takip ettiklerini ve dünya trendlerini yakalıyabilmek için sürekli üretime yatırım yaptıklarını anlatan Esin Kılınç Tatcı,  bu gecede bu özel ödülle onore edildiğini, bundan dolayı büyük bir mutluluk ve heyecan duyduğunu paylaştı.

Zarafeti Ve Şıklığı ile Göz Kamaştırdı
Başarılı iş kadını, tören boyunca zarafeti ve şıklığı ile de büyük ilgi gördü. Siyah renkli kıyafet tercihi ve geceye özel yaptırdığı makyajı ile tüm dikkatleri çeken Esin Kılınç Tatcı, töreni büyük bir dikkatle takip ederek hem gelen tebrikleri kabul etti hem de ödül alan başarılı isimleri tebrik etti. Başarılı iş kadını, iş ve sanat dünyasından yakın dostlarının da ödül aldığı gecede sahnede yaşanan neşeli anlarda da keyifli dakikalar geçirdi. Esin Kılınç Tatcı, gecede sahne alan sanatçıların şarkılarını dinleyerek müziğe doyarken, etkileyici şovlar ve dansları da ilgiyle seyrederek keyifli bir akşam geçirdi.
Esin Kılınç Tatcı: Yılın En Başarılı Kadın  Girişimcisi Ödülü’nü Kazandı Meryem Kılınç-Esin Kılınç Tatcı-Halil Ergün
Esin Kılınç Tatcı: Yılın En Başarılı Kadın  Girişimcisi Ödülü’nü Kazandı Neyra-Esin-Öncal-Egemen Tatcı
Esin Kılınç Tatcı: Yılın En Başarılı Kadın  Girişimcisi Ödülü’nü Kazandı Esin Kılınç Tatcı
Esin Kılınç Tatcı: Yılın En Başarılı Kadın  Girişimcisi Ödülü’nü Kazandı Esin Kılınç Tatcı