Feyzahan Ece Gedikli : “Yılın En Başarılı Eğitim & Marka Yönetmeni” Ödülünü Aldı

Feyzahan Ece Gedikli :  “Yılın En Başarılı Eğitim & Marka Yönetmeni” Ödülünü Aldı Feyzahan Ece Gedikli : “Yılın En Başarılı Eğitim & Marka Yönetmeni” Ödülünü Aldı

Mimozax Akademi Kurucusu Feyzahan Ece Gedikli, Master Way Eğitimci Marka Programı ile 14 Altın Melek Ödülleri gecesinde ödüle layık görülen önemli isimlerdendi. Sene içinde yakaladığı başarıyla ve kadınlara sunduğu katkıyla öne çıkan başarılı iş kadını “Yılın En Başarılı Eğitim & Marka Yönetmeni! ödülüne layık görülürken ödulunü gecenin sunucuları Uğur Arslan ve Tuğba Özay’ın elinden aldı.  


Böyle özel bir gecede ödül almanın kendisini çok mutlu ettiğini belirten Feyzahan Ece Gedikli, ödül konuşmasında Ödülünü Mimozax akademinin başarılı mezunlarına ithaf ederek  “Hepimiz biliyoruz ki tarih boyunca herkes eşit imkanlara sahip olarak doğmuyor. Bazıları ağzında gümüş kaşıkla doğarken bazıları kaşığın sapını bile göremiyor. Biz bunu bildiğimiz için gerekli koşullara sahip olmadığından kendi potansiyelini fark edememiş ya da fark etse de gerçekleştirememiş kadınlara destek olmak, onların kişisel gelişimine katkı sunarken, asla kaybetmeyecekleri ve dünyanın her yerinde geçerli bir kariyer sahibi olmalarını sağlamak amacıyla yola çıktık. Çünkü kadın gelişirse aile gelişir, aile gelişirse toplum gelişir ve kollektifin değişimiyle dünya değişir.
Bu sistem sadece bir eğitimci koçluk programı değil “Master Way’ eğitim alanında bir kariyer inşaa programı. Kısacası; ortalama 1 yıla yakın süren ‘Master Way’ programıyla kadınlarımızın hayallerini gerçeğe donüştürmelerini ve tüm katılımcılarımızın yeteneklerini keşfederek o yönde ilerlemelerini sağlıyoruz.” dedi.

Konuşmasının ardından sahneden inen Gedikli, tören sonunda tebrikleri kabul ederken ödülüyle birlikte bol bol fotoğraf çektirerek” bu ödüle beni layık gören tüm öğrencilerim ve güzel kalpli takipçilerime teşekkürü bir borç bilirim.” diyerek geceden ayrıldı.