Golf Dünyasının Önemli İsimleri 7. TAV Passport Bodrum Golf Cup’ta Bir Araya Geldi

Golf Dünyasının Önemli İsimleri  7. TAV Passport Bodrum Golf Cup’ta Bir Araya Geldi Golf Dünyasının Önemli İsimleri 7. TAV Passport Bodrum Golf Cup’ta Bir Araya Geldi

Her yıl golf dünyasının önemli isimlerini bir araya getiren geleneksel TAV Passport Bodrum Golf Cup, bu sene de golf severlerden büyük ilgi gördü. Yedincisi düzenlenen ve Türkiye’de önde gelen golfçülerin sahaya çıktığı turnuvanın gross birinciliğini Damir Urakov kazandı. Turnuvada bir konuşma gerçekleştiren TAV İşletme Hizmetleri CEO’su Güçlü Batkın, turnuvaya katılan bütün golfçüleri sergiledikleri başarılı performans için tebrik etti.  

Bu yıl yedincisi düzenlenen TAV Passport Bodrum Golf Cup iş, spor ve cemiyet hayatının tanınmış birçok ismin katılım sağladığı başarılı bir organizasyonla gerçekleşti.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Bodrum Golf Kulübü’nde oynanan turnuvada birçok başarılı golfçü yarıştı. TAV İşletme Hizmetleri CEO’su Güçlü Batkın, TAV Havalimanları Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sani Şener'in eşi Asuman Şener, iş insanı Sadri Şener ve eşi Yüksel Şener gibi önemli isimlerin yanında seçkin iş insanlarının da katılım sağladığı, turnuva sonrası düzenlenen ödül töreninde dereceye giren tüm oyunculara ödülleri verildi. 3-4 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen turnuvanın sonunda gross birinciliğini kazanan Damir Urakov, havalimanlarının konfor ve ayrıcalığın kartı olan TAV Passport kartın sahibi oldu. Damir Urakov’a ödülünü TAV İşletme Hizmetleri CEO’su Güçlü Batkın takdim etti.

Ödül töreninde yaptığı konuşmada turnuvaya katılan tüm golfçüleri sergiledikleri başarılı performans için tebrik eden Batkın, “Artık geleneksel hale gelen TAV Passport Bodrum Golf Cup’a ev sahipliği yapmak bizim için gurur ve mutluluk verici bir olay. Birbirinden değerli golfçülerimizin yarıştığı bu turnuvada ödül kazanan ya da kazanmayan tüm sporcularımıza katılımları için teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca her sene büyük bir heyecanla beklenen ve ilgi gören bu turnuvanın daha uzun yıllar devam etmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. Batkın ayrıca hem Bodrum Golf Kulübü’ne hem de tüm katılımcılara teşekkür etti.

TAV Passport Golf Cup'ta kendi kategorilerinde dereceye giren isimlere kupalarını; DHMİ Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürü Yücel Karadavut, DHMİ Milas Bodrum Havalimanı Güvenlik Müdürü Şinasi Muratoğlu, TAV İşletme Hizmetleri CEO’su Güçlü Batkın, TAV İşletme Hizmetleri İcra Kurulu Üyesi Aylin Alpay, TAV Milas Bodrum Genel Müdürü İclal Kayaoğlu, Bodrum Golf Kulubü Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Caner Tuna takdim etti.

Ayrıca gecede sahne alan Single Ladies Grubu geceye katılan misafirlere birbirinden güzel şarkılarla unutulmaz bir gece yaşattı.         
 

Turnuvada kategorilerine göre dereceye giren isimler şu şekilde sıralandı;   
Turnuva Şampiyonu (Gross birincisi)
Damir UrakovGençler Gross Şampiyonu Arjin Yalçınkaya
Gençler Kategorisi
1. Ali Sina Kocaoğlu
2. Rojan Yalçınkaya
3. Toprak Tüzel

Kadınlar A Kategorisi
1. Özlenen Başoğlu
2. Yasemin Öztunaoğlu
3. Arzu Seçkin

Kadınlar B Kategorisi
1. Ayla Toprak Zengin
2. Meryem Dassonvil
3. Ebru Yalçınkaya

Erkekler A Kategorisi
1. Nejmettin Kılıç
2.Sidar Yalçınkaya
3. Bilal Öztürk

Erkekler B Kategorisi
1. Mert Kerem Salman
2. Ulvi Kocailik
3. Eren Baki

Erkekler C Kategorisi
1. Mahmut Deniz
2. İbrahim Merttürk
3. Nuh Elgün

En Uzun Vuruş
Kadınlar: Oya Vardar
Erkekler: Arif Gürkan Türker

Bayrağa En Yakın Atış

Kadınlar: Yasemin Öztunaoğlu
Erkekler: Sidar Yalçınkaya

 

Golf Dünyasının Önemli İsimleri  7. TAV Passport Bodrum Golf Cup’ta Bir Araya Geldi Güçlü Batkın-Damir Urakov-Caner Tuna
Golf Dünyasının Önemli İsimleri  7. TAV Passport Bodrum Golf Cup’ta Bir Araya Geldi Asuman Şener
Golf Dünyasının Önemli İsimleri  7. TAV Passport Bodrum Golf Cup’ta Bir Araya Geldi Aylin Alpay-Eren Baki
Golf Dünyasının Önemli İsimleri  7. TAV Passport Bodrum Golf Cup’ta Bir Araya Geldi Batu-Gözde Aksoy
Golf Dünyasının Önemli İsimleri  7. TAV Passport Bodrum Golf Cup’ta Bir Araya Geldi Süleyman Urakov
Golf Dünyasının Önemli İsimleri  7. TAV Passport Bodrum Golf Cup’ta Bir Araya Geldi Aylin Alpay-Mert Kerem Salman
Golf Dünyasının Önemli İsimleri  7. TAV Passport Bodrum Golf Cup’ta Bir Araya Geldi Yüksel-Sadri Şener
Golf Dünyasının Önemli İsimleri  7. TAV Passport Bodrum Golf Cup’ta Bir Araya Geldi Gül Gürer Alimgil