Görkem-Mine Özden Demir: Romantik Bir Düğünle Rixos Pera’da Evlendiler

Görkem-Mine Özden Demir: Romantik Bir Düğünle Rixos Pera’da Evlendiler Görkem-Mine Özden Demir: Romantik Bir Düğünle Rixos Pera’da Evlendiler

Türkiye Futbol Federasyonu’nda yönetici olan Görkem Demir ve sağlık sektöründe başarılarıyla adından söz ettiren başarılı İş İnsanı Mine Özden ile Rixos Pera’da şık bir düğün töreniyle evlendi. İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok ismin katıldığı gecede konuklar keyifli bir akşam geçirirken gecenin sonunda genç çifti tebrik ettiler.  

Estesante Kliniğin Kurucusu Şebnem Demir’in Türkiye Futbol Federasyonu’nda yönetici olan kardeşi Görkem Demir, 3 yıldır beraber olduğu, sağlık sektöründeki başarılarıyla tanınan Mine Özden ile Rixos Pera’da düzenlenen şık bir düğünle evlendi. Bu özel düğüne iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının birçok önemli ismi katılarak çiftin mutluluğuna ortak oldu. Çiftin nikah şahitliğini eski milletvekili, BDDK’da yönetici olan Hurşit Yıldırım ve AKP Bakırköy ilçe başkanı Tülin Mazlumoğlu Kestane’nin gerçekleştirdiği nikaha Emre Ertürk, Yağmur Kalyoncu, Sinem Yıldırım, Banu Sağnak gibi birbirinden ünlü isimler katılarak yakın dostlarını bu özel günde yalnız bırakmadı.

Gelinlik ve damatlık için Vakko’yu tercih eden Görkem Demir ve Mine Özden çifti uyumlu şıklıklarıyla dikkat çektiler. Covid önlemlerine oldukça dikkat edilen davette konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden ‘after party’ de doyasıya eğlendi. Balayı için Amerika’yı tercih eden çift işlerinin yoğunluğundan dolayı balayı tatiline Ekim ayında gecikmeli olarak gidecek. 
Görkem-Mine Özden Demir: Romantik Bir Düğünle Rixos Pera’da Evlendiler Banu Sağnak-Çağatay Erten
Görkem-Mine Özden Demir: Romantik Bir Düğünle Rixos Pera’da Evlendiler Mine-Görkem Demir
Görkem-Mine Özden Demir: Romantik Bir Düğünle Rixos Pera’da Evlendiler Özge Günaydın, Yağmur Kalyoncu
Görkem-Mine Özden Demir: Romantik Bir Düğünle Rixos Pera’da Evlendiler Şebnem Demir, Görkem-Mine Demir , Sinem Yıldırım, Emre Ertürk
Görkem-Mine Özden Demir: Romantik Bir Düğünle Rixos Pera’da Evlendiler Görkem-Mine Demir
Görkem-Mine Özden Demir: Romantik Bir Düğünle Rixos Pera’da Evlendiler .