Güzel Kurşun: 42. Yaşını Özel Bir Doğum Günü Partisinde Dostlarıyla Beraber Kutladı

Güzel Kurşun: 42. Yaşını Özel Bir Doğum Günü Partisinde Dostlarıyla Beraber Kutladı Güzel Kurşun: 42. Yaşını Özel Bir Doğum Günü Partisinde Dostlarıyla Beraber Kutladı

Girişimci kişiliği ile iş hayatında önemli yatırımlara imza atan D&G Robotik Yönetim Kurulu Üyesi Güzel Kurşun, yeni yaşını Moda Kayıkhane Restaurant’ta gerçekleştirilen doğum günü partisinde kutladı. İş ve sosyal yaşam dünyasından yakın dostlarının katılımıyla yeni yaşını kutlayan Güzel Kurşun, İzmir’in meşhur müzik grubu Tezgah’ın şarkılarıyla da bol bol dans ederek eğlenceli saatler geçirdi.  

Genç yaşta iş hayatında elde ettiği başarılar ve sosyal sorumluluk projelerindeki duyarlılığıyla tanınan D&G Robotik Yönetim Kurulu Üyesi Güzel Kurşun, 42. yaşını özel bir doğum günü partisiyle kutladı. Moda Kayıkhane Restaurant’ta gerçekleştirilen doğum günü kutlamasına ünlü Şef Hazer Amani’nin yanı sıra iş ve sosyal yaşam dünyasından yakın dostları da katılarak Güzel Kurşun’u özel gününde yalnız bırakmadı. Parlak lacivert elbisesiyle ışıl ışıl parlayan Güzel Kurşun, tarzıyla gecenin yıldızı oldu. İzmir’in meşhur müzik grubu Tezgah’ın da sahne aldığı doğum günü partisinde Güzel Kurşun ve dostları grubun müzikleriyle beraber coşku dolu saatler geçirerek bol bol dans etti. Gecede özel tasarım pastasının mumlarını üflemeden önce dileklerde bulanan Güzel Kurşun, alkışlar eşliğinde mumları üfledi. Pasta tadımını da dostlarıyla birlikte yaparak sunulan hediyeleri mutlulukla kabul eden başarılı iş kadını, yanında bulunan tüm dostlarına teşekkür ederek gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenmeye devam etti.