Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı..

Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı..

HAKKASAN, Türkiye’deki ikinci restoranını, İstanbul Boğazı’ nın eşsiz ve nefes kesen manzarasına hakim ve benzersiz mimarisi ile Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul’ da sanat, iş ve cemiyet hayatından önemli ve elit isimlerin katılımıyla gerçekleşen görkemli biz davetle açtı Bu görkemli davete ayrıca yurt dışından da önemli misafirler katıldı. Tüm misafirler büyüleyici atmosferde görkemli açılış davetinin tadını çıkardılar.

Hakkasan Excutive Chef Andrew Yeo ve usta ekibinin hazırladığı olağanüstü imza yemekleri ve özel hazırlanan imza kokteyllerden oluşan menüsünde yer alan gurme lezzetlerin ikram edildiği Hakkasan İstanbul Grand Opening davetinde Doğuş Çabakçor’un DJ Performansı eşliğinde davetliler unutulmaz anlar yaşadılar. Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul’un ve boğazın eşsiz ambiyansında gerçekleşen HAKKASAN İSTANBUL açılışındaki özel ikramlar ve eğlencenin ritmini üst düzeylere çıkaran müzikler misafirler tarafından tam not aldı.

 

HAKKASAN İSTANBUL ‘GRAND OPENING’ etkinliğine FERYAL GÜLMAN, YELDA & HAKAN & DEFNE TİFTİK, EMİR BAHADIR, ŞİFANUR GÜL, FİGEN & FATİH KIRAL, CEYLAN & SAMSUN DEMİR, İNCİ AKSOY, ARZU KAPROL, ŞAHİKA ERCÜMAN, KEREMCEM, ECE KIRAL, ONUR KIRAL, ALARA & DOĞUKAN DUDAROĞLU, FATOŞ MİLDON, BANU KALPAKÇIOĞLU, TUĞBA PEKSAYAR, BEGÜM & ÖMER BALLI, MELİS & BURAK HATİPOĞLU, BELİZ & TANSEL MERCAN, MEHMET DİNÇERLER, DİDEM & EMRE ERGANİ, SİNAN ÖCEL, HALUK BİLEN, ABDULLATIF ALMEER, AHMET ARSLAN, ŞAFAK GÜVENÇ, OMAR ALFARDAN, SUZAN SABANCI, VEDAT AŞÇI, SONGÜL & TUNCAY AŞÇI, MELİS & MUHAMMET AŞÇI, YASEMİN TACİROĞLU URAS & AHMET URAS, SEDEF ÇALARKAN, NALAN SALUR, HARİKA GÜRAL, EMİN HİTAY, SEDEFHAN OĞUZ, MÜGE ONAN, HANDE DEMİR, ZEYNEPHAN & BORA GEMİCİOĞLU, ŞEYMA SUBAŞI, BEGÜM KIROĞLU, MERVE SEVİ, BERNA & BARIŞ AYDİL, BURCU ŞENDİR, ÇAĞDAŞ & ELİF ODABAŞ, EVİN & SELÇUK TÜMAY, OZAN EKŞİ, DEREN TALU, MELDA AKSU, İREM GÜRELİ, ECE VAHAPOĞLU, ELVAN TIĞIOĞLU, RAGIP SAVAŞ, ARZU KUNT, AYŞE BURCU KAYA, MERİH ERKAMASTAR ve LOUJAIN ADADA, HOFIT GOLAN, MAJA MALNAR, gibi çok sayıda seçkin, yerli ve yabancı ünlü isim katıldı. Ayrıca bu güzel ve özel davete BMW Türkiye de destek verdi.

 

Dört Michelin yıldızına sahip, dünyanın en etkili Çin mutfağı olan Hakkasan; ödüllü Kanton mutfağını geliştirerek İstanbul’ un en iyi restoranları arasındaki yerini aldı. Hakkasan İstanbul, doğum günlerinden, iş yemeklerine birçok özel anınızı unutulmaz kılacak.

Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Abdullah Tif Al Meera, Vedat Aşçı, Ahmet Arslan, Şafak Güven
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Defne & Yelda & Hakan Tiftik
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Derek Silberstein - Chef Andrew Yeo - Mehmet Deveci - Milos Zekovic - Alp Göktepe
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Doğuş Cabakcor
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Derek Silberstein - Chef Andrew Yeo - Milos Zekovic
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Feryal Gülman
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Hofıt Golan
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Crylan & Samsun Demir
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. İnci Aksoy-Arzu Kaprol
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Loujain Adada
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Maja Malnar
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Melis- Muhammet Aşçı
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Sedefhan Oğuz
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Songül & Tuncay Aşcı
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Yasemin Gençoğlu, Emir Bahadır
Hakkasan İstanbul: Görkemli Bir Davet İle Açıldı.. Yasemin Taciroğlu Uras & Ahmet Uras