Her Mevsimin Vazgeçilmezi Oligark İstanbul

Her Mevsimin Vazgeçilmezi  Oligark İstanbul Her Mevsimin Vazgeçilmezi Oligark İstanbul

Şehrin en iyi restoranlarının bir araya geldiği, farklı seçenekleri benzersiz manzarasıyla sunan Oligark İstanbul, ilkbahar-yaz sezonuna hazır! Üç yıl önce kapılarını açan şehrin en büyük ve en iyi yeme-içme, eğlence ve etkinlik mekanı Oligark İstanbul, dört mevsim açık hava konseptiyle yine en özel ve kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapacak!  

Kuruçeşme'de sahip olduğu denize sıfır konumu, farklı dünya mutfaklarına sahip dört restoranı ve kaliteli hizmet anlayışı ile Oligark İstanbul, ilkbahar-yaz sezonuna hazır. Günün her saati en farklı kokteylleri yudumlayabileceğiniz ve gecenin ilerleyen saatlerinde kentin ve Boğazın tüm enerjisini hissedebileceğiniz Oligark İstanbul, sosyal etkinlikler için de buluşma noktası olacak.
Üç yıl önce Boğaz’ın en özel mekanı olarak hayata geçirilen Oligark İstanbul, pandemi şartlarında geçen iki yılın ardından özlenen İstanbul’un en iyi mekanı olma yolundaki hazırlıklarını tamamladı. Sezona kusursuz misafir memnuniyeti hedefiyle hazırlanan mekan, bu kapsamda Oligark Restoran, Ringa Balık, Ali Ocakbaşı ve Pepe’s The Italian’ın en özel menülerini misafirleriyle buluşturacak.
Kuruçeşme’de 5000 m2’lik kullanım alanı, iki köprü arasında denize sıfır konumu, arkasında orman manzarası, dekorasyonu ve 3 bin kişilik club’ı ile Oligark İstanbul, İstanbul’un en önemli etkinlik mekanı olma özelliğini sürdürecek.

Toplamda 850 kişi yemek kapasitesi ve beş farklı barıyla Oligark İstanbul, haftanın her günü saat 10.00- 05.00 arasında misafirlerini bekliyor.