Homm Bitkisel, Yeni Sezona ‘Merhaba’ Dedi

Homm Bitkisel, Yeni Sezona ‘Merhaba’ Dedi Homm Bitkisel, Yeni Sezona ‘Merhaba’ Dedi

Üretim deneyimini doğrudan satış sektörüyle bütünleştiren, Türkiye’nin en yüksek büyüme oranına sahip yerli doğrudan satış firması Homm Bitkisel, Küçüksu Kasrı’nda ‘Yeni Sezona Merhaba’ etkinliği düzenlendi. Homm Bitkisel Yönetim Kurulu Başkanı Şeyda Yenigün’ün ev sahibi olduğu davete iş ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda isim katılırken Şeyda Yenigün tüm konuklarla yakından ilgilenerek örnek bir ev sahipliği sergiledi.  

2017 yılında Şeyda Yenigün’ün doğrudan istihdamda sınırlı kalmak yerine özellikle kadınlar başta olmak üzere dolaylı istihdamı desteklemek amacıyla yöneldiği doğrudan satış sektöründe de hizmet vererek birçok kişiye istihdam sağlayan yüzde yüz Türk sermayesine sahip olan Homm Bitkisel, Küçüksu Kasrı’nda ‘Yeni Sezona Merhaba’ partisi düzenledi. Homm Bitkisel Yönetim Kurulu Başkanı Şeyda Yenigün’ün ev sahibi olduğu geceye iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra sosyal medyanın da tanınmış isimleri katıldı. Gecede ünlü sanatçı Aslı Hünel sahne alırken en sevilen şarkılarını Homm Bitkisel’in konukları için seslendirdi. Etkinlikte kısa bir konuşma yaparak konuklarını selamlayan Homm Bitkisel Yönetim Kurulu Başkanı Şeyda Yenigün, “Uzman kadromuz ile bitkisel gıdalar ve gıda takviyeleri, bitkisel kozmetik ve temizlik ürünleri üretiyoruz ve katlanarak artan başarılarımızda bizimle yol alan herkesin ‘Hayata Dokunmak’ mottosuna en az bizler kadar gönülden bağlı olduğunu biliyoruz. Sahip olduğumuz bu güçle geleceğe güvenle bakıyoruz. Kadın istihdamını desteklemeye ve bu sektörün uzun yıllar en başarılı firmalarından birisi olmaya devam edeceğiz.” derken 2021 hedeflerinin hayalleri ve idealleri olan temsilcileriyle yurt içinde yakaladıkları başarıları yurt dışına taşımak olduğunu belirtti. Oldukça keyifli bir ortamda gerçekleşen davette konuklar Aslı Hünel’in şarkılarını hep bir ağızdan söylerken davetin ilerleyen saatlerinde ise markanın sunduğu iş fırsatları ve en yeni ürünleri hakkında bilgi aldılar.
 
Homm Bitkisel, Yeni Sezona ‘Merhaba’ Dedi Şeyda Yenigün
Homm Bitkisel, Yeni Sezona ‘Merhaba’ Dedi Subutay Balcı
Homm Bitkisel, Yeni Sezona ‘Merhaba’ Dedi Akasya Asıltürkmen
Homm Bitkisel, Yeni Sezona ‘Merhaba’ Dedi Eylül Öztürk, Demet Kılıç Önel
Homm Bitkisel, Yeni Sezona ‘Merhaba’ Dedi Aslı Hünel, Şeyda Yenigün
Homm Bitkisel, Yeni Sezona ‘Merhaba’ Dedi Can Biçer,Subutay Balcı,Şeyma Günaydın İçmeli,Şeyda Yenigün,Ecem Başaran,Semih Yıldız