İrem Armağan-Oğuz Kıral: Şık Bir Düğünle Dünyaevine Girdi

İrem Armağan-Oğuz Kıral: Şık Bir Düğünle Dünyaevine Girdi İrem Armağan-Oğuz Kıral: Şık Bir Düğünle Dünyaevine Girdi

Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kıral’ın ile eşi Figen Kıral’ın oğlu Oğuz Kıral, iş dünyasının önemli isimlerinden Mete Armağan ile Serap Armağan’ın kızı İrem Armağan ile dünyaevine girdi. Mandarin Oriental Bodrum’da düzenlenen şık bir düğün töreniyle hayatını birleştiren çifti bu özel günlerinde sosyal yaşam ve iş dünyasından yakın dostları yalnız bırakmadı.  

Türkiye’de mobilya sektörünün öncü markalarından Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon’un Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kıral ile eşi Figen Kıral’ın oğlu Oğuz Kıral, hayatını Mete Armağan ile Serap Armağan’ın kızı İrem Armağan ile birleştirdi.

Mandarin Oriental Bodrum’daki şık düğün törenine çiftin aile ve yakın dostlarının yanı sıra iş ve sosyal yaşam dünyasının önemli isimleri de katılarak keyifli bir akşam geçirdi.
Muhteşem bir ambiyansta gerçekleşen düğünde Oğuz Kıral ile İrem Armağan kendilerini bir ömür boyu birbirlerine bağlayan imzayı atarak konukların huzurunda dünyaevine girmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşadı. Daha sonrasında müzik eşliğinde ilk danslarını gerçekleştiren çift ailelerine ve salonu dolduran davetlilere duygu dolu anlar yaşattı. Gipsy Gings’in sahne performansı ve sahne şovları ile renklenen düğün töreninde Oğuz Kıral damatlık tercihini Vakko Wedding’ten yana kullanırken İrem Armağan Marchesa marka gelinlik tercih etti.

250 davetlinin katılımıyla gerçekleşen düğünün ardından genç çift ‘after party’ etkinliğine geçerek burada yakın dostlarıyla geç saatlere kadar kutlama yaptı. Törenin ardından aile ve yakın dostlarının tebrikleri kabul eden çiçeği burnunda çift çekilen fotoğrafları da sosyal medyadan paylaşarak birçok beğeni ve yorum aldı.

 
İrem Armağan-Oğuz Kıral: Şık Bir Düğünle Dünyaevine Girdi Cem-Hülya Kalyoncu
İrem Armağan-Oğuz Kıral: Şık Bir Düğünle Dünyaevine Girdi Cihat-Gözen Demir
İrem Armağan-Oğuz Kıral: Şık Bir Düğünle Dünyaevine Girdi Elvan-Kahraman Kıral, Beliz Kıral Kılıç
İrem Armağan-Oğuz Kıral: Şık Bir Düğünle Dünyaevine Girdi Fatih-Esra Öztürk
İrem Armağan-Oğuz Kıral: Şık Bir Düğünle Dünyaevine Girdi Haluk-Fulya Nayman
İrem Armağan-Oğuz Kıral: Şık Bir Düğünle Dünyaevine Girdi Metin-Sahver Gezer
İrem Armağan-Oğuz Kıral: Şık Bir Düğünle Dünyaevine Girdi Oğuz-İrem Kıral
İrem Armağan-Oğuz Kıral: Şık Bir Düğünle Dünyaevine Girdi Aslıhan-Ömer Abacı
İrem Armağan-Oğuz Kıral: Şık Bir Düğünle Dünyaevine Girdi Aslışah Demirağ, Dilara Yurttutan