İzaka Terrace Lezzetin Manzarayla Buluştuğu Adres

İzaka Terrace Lezzetin Manzarayla Buluştuğu Adres İzaka Terrace Lezzetin Manzarayla Buluştuğu Adres

Eşsiz Boğaz manzarasına eşlik eden benzersiz İstanbul silüeti, şık ve samimi ambiyansı ile şehrin ayrıcalıklı buluşma noktalarından Izaka Terrace, yenilenen menüsüyle misafirlerine benzersiz lezzetler sunuyor. Head Chef Serhat Eliçora ve ekibi tarafından yenilenen Izaka Terrace menüsü, temelinde bin bir renkli mozaik taşlarının birleşimiyle oluşmuş bir mutfak mirasını yad ediyor.  

İstanbul’da, şehrin kalbi Gümüşsuyu’nda CVK Park Bosphorus Hotel’in teras katında yer alan Izaka Terrace, Boğaz ve tarihi yarımada manzarasına eşlik eden kişiselleştirilmiş ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile gastronomi dünyasında fark yaratmaya devam ediyor. Head Chef Serhat Eliçora ve deneyimli mutfak ekibi eşliğinde itinayla hazırlanan ve Anadolu mutfağı başta olmak üzere dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerini kucaklayan Izaka Terrace’ın her kültürü kapsayan menüsü, özel şarap koleksiyonu, seçkin içki ve kokteyl alternatifleriyle büyük beğeni topluyor. Şehrin en gözde gastronomi noktalarından biri olan Izaka Terrace, damak zevkine önem veren konuklarına, iddialı lezzetlerinin yanı sıra sıcak atmosferi ile de benzersiz bir deneyim sunarken, yenilenen menüsü ile geçmişten günümüze birçok kültüre ev sahipliği yapmış bir medeniyetler atlası olan İstanbul’dan ilham alıyor.

İZAKA TERRACE, LEZZETİ VE KALİTEYİ BİR ARADA ARAYANLARIN İLK TERCİHİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

İstanbul mutfağının en özgün tatlarına ve aynı zamanda popüler dünya lezzetlerinin seçkin versiyonlarına menüsünde yer veren Izaka Terrace, lezzeti ve kaliteyi bir arada arayanların ilk tercihi olmaya devam ederken, restoran, bar ve lounge olarak hizmet vererek haftanın 7 günü 12.00-02.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlıyor. Misafirlerine ilk andan itibaren kusursuz bir deneyim yaşatan Izaka Terrace deneyimi, gece hayatına da yeni bir soluk getiriyor. Her Çarşamba, Cuma, Cumartesi Fredi Yarcan’ın “Blue Nights” isimli eşsiz solo gitar performansını Izaka Terrace, 20.30-23.00 saatleri arasında canlı olarak sahnesinde ağırlayarak misafirlerinin gastronomi yolculuğunu daha da zenginleştiriyor.