Karaca’dan Sanatı Sofralara Taşıyan Koleksiyon

Karaca’dan Sanatı Sofralara Taşıyan Koleksiyon Karaca’dan Sanatı Sofralara Taşıyan Koleksiyon

Sanattan aldığı ilhamı ürünlerine taşıyan Karaca, dünyaca ünlü tasarımcı ve sanatçı Hüseyin Çağlayan ile özel bir projeye imza attı.  Çağlayan’ın, minimalist ve estetik çizgileri; fütüristik bakış açısı ile buluşturarak tasarladığı özel ürünlerden oluşan “X Chalayan” isimli koleksiyonu, Karaca Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Karaca’nın ev sahipliğini yaptığı davetle görücüye çıktı. Turk Fatih Tutak’da gerçekleşen davete sosyal yaşam dünyasından önemli isimler de katılarak Karaca’nın yeni koleksiyonunu yakından inceleme fırsatı buldu.  

Karaca, sanatçı ve tasarımcı kimliğiyle global başarılara imza atan Hüseyin Çağlayan ile dikkat çeken, “X Chalayan” isimli bir koleksiyona imza attı. Başarılı sanatçı ve tasarımcı Hüseyin Çağlayan, günümüz yaşam tarzını fütüristik bakış açısı ile birleştirerek minimal ve estetik ürünler tasarlamış olduğu koleksiyonun tanıtımı düzenlenen özel bir davetle gerçekleşti.

Ev sahipliğini Karaca Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Karaca’nın üstlendiği davet, Turk Fatih Tutak’da gerçekleşirken davete iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından ünlü isimler katıldı. Tek kişilik yemek takımı ve 6 kişilik kahvaltı takımının yanı sıra mug ve fincan takımından oluşan bu özel koleksiyonun tanıtım gecesinde konuklar ürünleri yakından incelerken Hüseyin Çağlayan imzalı koleksiyon büyük beğeni topladı. Karaca “X Chalayan” koleksiyonunda sanat dehası ve zarif dokunuşlarının sahibi olan Hüseyin Çağlayan, merak edilen soruları cevaplayarak gelen konuklarla keyifli vakit geçirdi.

Gecede kısa bir konuşma yapan Fatih Karaca konuşmasında “Gerçek incinin hayat verdiği bu özel koleksiyon, sunumlarına sanatsal ayrıntılar eklemek isteyenlerin vazgeçilmezlerinden biri olacak. Poly kahvaltı takımı ise yuvarlak hatları ve doğal renkleri ile dikkat çekecek” dedi. Konuşmanın ardından yemeğe geçilirken konuklar davetin sonunda Fatih Karaca ve Hüseyin Çağlayan’ı tebrik ederek koleksiyona beğenilerini dile getirdiler.


 
Karaca’dan Sanatı Sofralara Taşıyan Koleksiyon Ayşe Tolga
Karaca’dan Sanatı Sofralara Taşıyan Koleksiyon Gamze Erçel
Karaca’dan Sanatı Sofralara Taşıyan Koleksiyon Hüseyin Çağlayan, Fatih Karaca
Karaca’dan Sanatı Sofralara Taşıyan Koleksiyon Muammer Kapucuoğlu, Fatih Karaca
Karaca’dan Sanatı Sofralara Taşıyan Koleksiyon Gamze Cizreli
Karaca’dan Sanatı Sofralara Taşıyan Koleksiyon Ali Esad Göksel
Karaca’dan Sanatı Sofralara Taşıyan Koleksiyon Aygün Ahrimanova
Karaca’dan Sanatı Sofralara Taşıyan Koleksiyon Caner-Gamze Erçel Yıldırım, Cem Başar, Shaika Şahinkaya, Ayşe Tolga