Kerkük’ün İlk AVM’si Mall of Kirkuk Özel Bir Toplantıyla Tanıtıldı

Kerkük’ün İlk AVM’si Mall of Kirkuk Özel Bir Toplantıyla Tanıtıldı Kerkük’ün İlk AVM’si Mall of Kirkuk Özel Bir Toplantıyla Tanıtıldı

Kerkük’ün ilk AVM’si Mall of Kirkuk, İstanbul’da düzenlenen özel bir toplantıyla basına tanıtıldı. Hawkary Group’un büyük yatırımı, alışveriş, damak tadı, spor ve eğlencede A+ seçenekleri arayan tüm Kerküklülerin vazgeçilmezi olacak. Mall of Kirkuk’ün Yatırımcısı Ahmet İsmail Syan ve Mallmartturk Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akalın’ın ev sahipliğinde gerçekleşen tanıtım toplantısına çok sayıda basın mensubu ile AVM'de yer alan ve almak isteyen yatırımcılar katıldı.  

Dünyanın ve Türkiye’nin en prestijli markaları Kerkük’te ilk defa aynı çatı altında buluşturan Mall Of Kirkuk düzenlenen özel bir etkinlikle tanıtıldı. Mall of Kirkuk’ün Yatırımcısı Ahmet İsmail Syan ve Mallmartturk Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akalın’ın ev sahipliğinde gerçekleşen tanıtım toplantısına çok sayıda basın mensubu ile AVM'de yer alan ve almak isteyen yatırımcılar katıldı.

Portaxe’ın eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde özel bir toplantıyla basına tanıtılan Mall of Kirkuk; alışveriş, damak tadı, spor ve eğlencede A+ seçenekleri arayan tüm Kerküklülerin vazgeçilmezi olacak. Ekim 2021’de açılması planlanan, Kerkük’ün ilk ve tek “alışveriş merkezi” Mall of Kirkuk’te ülkemizden birçok marka anchor olarak bir araya geliyor. Seçkin bir mağaza karmasına sahip olacak Mall of Kirkuk’ün yaklaşık %80'i kiralanmış durumda. Uzun yıllardır medikal ve gayrimenkul sektöründe büyük yatırımlar yapan Hawkary Group, bugün yatırımlarına Kerkük’te ilk AVM’yi inşa ederek devam ediyor. Hawkary Group, yaptığı büyük yatırımla sadece Kerkük'ün değil bölgenin en seçkin, en ekonomik ve estetik alışveriş merkezi olacak Mall of Kirkuk'u şehrin ihtiyaç ve taleplerini en doğru şekilde karşılayacak şekilde hayata geçiriyor.

Marka karması, AVM sektörünün önde gelen şirketlerinden Mallmartturk Danışmanlık ve IZ Development tarafından oluşturuldu.
Toplantıda Mall of Kirkuk’ün Kerkük'ün merkezinde, şehrin ana ulaşım arterleri üzerinde; Kerkük'ün her tarafından 15 dakika içinde ulaşılabilir bir lokasyonda olduğu vurgulanırken Kerkük havalimanının projeye 1 km'den daha az uzaklıkta olduğunun ve Bağdat terminalinin de projeye yaklaşık 500 metre yakın olduğunun altı çizildi. Toplantıda kısa bir konuşma yapan Mehmet Akalın “Mall of Kirkuk sayesinde tüm Kerküklüler ilk defa doğayla iç içe, çiçek kokuları eşliğinde ve adeta bir orman havası soluyarak, capcanlı ve taptaze bir atmosferde alışveriş yapma şansını yakalayacaklar.” dedi.

 
Kerkük’ün İlk AVM’si Mall of Kirkuk Özel Bir Toplantıyla Tanıtıldı Mehmet Akalın
Kerkük’ün İlk AVM’si Mall of Kirkuk Özel Bir Toplantıyla Tanıtıldı Ayşe Gedik, Lütfü & Ayşe Sapmaz
Kerkük’ün İlk AVM’si Mall of Kirkuk Özel Bir Toplantıyla Tanıtıldı Hakan Akalın, Kahraman Güngör
Kerkük’ün İlk AVM’si Mall of Kirkuk Özel Bir Toplantıyla Tanıtıldı Mehmet Akalın, Muammer Kapucuoğlu