Klass Medya Grubu Ekibi, The Sarnıç’ın Tarihi Atmosferinde Bir Araya Geldi

Klass Medya Grubu Ekibi,  The Sarnıç’ın Tarihi Atmosferinde Bir Araya Geldi Klass Medya Grubu Ekibi, The Sarnıç’ın Tarihi Atmosferinde Bir Araya Geldi

Klass Medya Grubu ekibi, 1500 yıllık tarihinin yanı sıra görkemli ve yenilenen ışıltısıyla muhteşem bir ambiyansa sahip olan The Sarnıç Restaurant’ta özel bir akşam yemeğinde buluştu. The Sarnıç Restaurant ortaklarından Semih Hazar’ın ev sahipliğinde kusursuz ve muhteşem bir akşam geçiren Klass Medya Grubu ekibi, keyif dolu anlar eşliğinde unutulmaz bir gece yaşadı.  

Klass Medya Grubu ekibi, Klass Medya Grubu Kurucusu Muammer Kapucuoğlu’nun organize ettiği ve The Sarnıç ortaklarından Semih Hazar’ın ev sahipliği yaptığı özel bir akşam yemeğinde bir araya geldi. Ayasofya ve Topkapı Sarayı’nın arasında yer alan ve 1500 yıllık bir sarnıçta bulunan The Sarnıç Restaurant’ın muhteşem atmosferinde özel bir akşam geçiren Klass ekibi, tarih ve lezzet dolu bir yolculuğa çıkarak keyif dolu anlar yaşadı. The Sarnıç Restaurant ortaklarından Semih Hazar’ın iddialı konsepti ve günümüz mutfağından oluşturulan enfes lezzetlerle dolu menüsüyle yeni yıla muhteşem bir enerji ile giren Klass ekibi, iş yorgunluğunu atarak The Sarnıç’ın tarihi atmosferinde eğlenceli ve keyifli sohbetler gerçekleştirdi. Sahne şovları konusunda da oldukça iddialı olan The Sarnıç, özel müzik dinletisi eşliğinde geceye renk kattı.

“2023 Yılında da Genç, Dinamik ve Başarıya Aç Ekibimizle Başarılı İşlere İmza Atacağımıza İnanıyorum”
Klass Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu, “Klass ailesi olarak yenilenen kadromuzla 2023 yeni yıl yemeğimizde bir araya geldik.  2023 yılında da genç, dinamik ve başarıya aç ekibimizle başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum. The Sarnıç’ın özel atmosferinde Klass ailesini en güzel şekilde ağırlayan dostum Semih Hazar’a çok teşekkür ediyorum. 1500 yıllık bir tarih içinde inanılmaz bir gece geçirdik.” sözleriyle düşüncelerini ve duygularını dile getirdi. Geceyi tadı damakta bırakan Türk kahvesi eşliğinde noktalayan ekip, bol bol fotoğraf çektirerek geceyi ölümsüzleştirdi.
 
Klass Medya Grubu Ekibi,  The Sarnıç’ın Tarihi Atmosferinde Bir Araya Geldi Muammer Kapucuoğlu-Semih Hazar
Klass Medya Grubu Ekibi,  The Sarnıç’ın Tarihi Atmosferinde Bir Araya Geldi Ayça-Yavuz Kaynar
Klass Medya Grubu Ekibi,  The Sarnıç’ın Tarihi Atmosferinde Bir Araya Geldi Burak Çavdar-Mert Can Alşahin-Rıfat Kurt
Klass Medya Grubu Ekibi,  The Sarnıç’ın Tarihi Atmosferinde Bir Araya Geldi Hamza Efe Kapucuoğlu-Selcan Altuntaş
Klass Medya Grubu Ekibi,  The Sarnıç’ın Tarihi Atmosferinde Bir Araya Geldi Hamza Kutay-Fisun Kapucuoğlu
Klass Medya Grubu Ekibi,  The Sarnıç’ın Tarihi Atmosferinde Bir Araya Geldi Hamza Kutay-Fisun-Hamza Efe-Muammer Kapucuoğlu
Klass Medya Grubu Ekibi,  The Sarnıç’ın Tarihi Atmosferinde Bir Araya Geldi Mustafa-Büşra Buçan
Klass Medya Grubu Ekibi,  The Sarnıç’ın Tarihi Atmosferinde Bir Araya Geldi Ruken Çetin-Ömer Akyıldız