Klass Tv: 11. Kez “Yılın En İyi Youtube Kanalı” Ödülünü Aldı

Klass Tv: 11. Kez “Yılın En İyi Youtube Kanalı” Ödülünü Aldı Klass Tv: 11. Kez “Yılın En İyi Youtube Kanalı” Ödülünü Aldı

FashionTV Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat’ın ev sahipliğinde ve FashionTV digital para projesi FTVT Token ana sponsorluğunda Maslak’taki Şişli Üniversitesi’nde gerçekleşen ödül töreninde, Klass Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu, Klass TV olarak ‘Yılın En İyi Youtube Kanalı’ ödülüne layık görüldü. Klass TV YouTube kanalı aldığı ödüllerle başarısını taçlandırırken Muammer Kapucuoğlu yaptığı konuşma ile büyük alkış aldı.  

Pozitif habercilik anlayışı ve kaliteli içerikleriyle sosyal yaşam ve iş dünyasının nabzını tutan, Klass TV YouTube kanalı, büyümesini sürdürerek başarısını aldığı ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Bu alanda aldığı ödüllerle tüm rekorları kıran deneyimli Gazeteci Muammer Kapucuoğlu, 11. FashionTV FTVT Token Moda Ödülleri töreninde ‘Yılın En İyi Youtube Kanalı’ ödülüne layık görüldüDünyaca ünlü moda kanalı FashionTV Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat’ın ev sahipliğinde ve FashionTV digital para projesi FTVT Token ana sponsorluğunda Maslak’taki Şişli Üniversitesi’nde gerçekleşen ödül töreninde, Klass Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu’na ödülünü Enis Onat ve ünlü sunucu Özge Ulusoy takdim etti. Ödüle layık görülmenin kendisi ve ekibi için büyük bir onur olduğunu ifade eden Kapucuoğlu, “Klass Medya Grubu olarak alanımızda çok çalışarak ve emek vererek aldığımız ödüllerle başarımızı kanıtladığımızı düşünüyorum. Klass TV olarak bugün 11.kez Yılın En İyi Youtube Kanalı ödülüne layık görüldük. Bu büyük bir başarının emeği. Onur ve gurur duyuyoruz. Başarımızı her zaman üstüne koyarak arttırmaya devam edeceğiz.” sözleriyle gerçekleştirdiği konuşma büyük alkış aldı.
 
Klass Tv: 11. Kez “Yılın En İyi Youtube Kanalı” Ödülünü Aldı Muammer Kapucuoğlu