Menekşe Kankavi: Yılın Hayırsever İş Kadını Ödülünün Sahibi Oldu

Menekşe Kankavi: Yılın Hayırsever İş Kadını Ödülünün Sahibi Oldu Menekşe Kankavi: Yılın Hayırsever İş Kadını Ödülünün Sahibi Oldu

Tekstil dünyasının en güçlü kadın temsilcilerinden biri olarak sektöründeki insanlardan büyük bir takdir toplayan ve adından sıkça söz ettiren Garal Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Menekşe Kankavi, Boyut Çelik Kapı ile 13.Yılın En İyileri Ödül Töreni’nin davetlileri arasındaydı.  

 Bir aile şirketi olarak hizmet veren ve gücünü aile bağından alan, yaptığı yatırımlar ve verdiği hizmetlerle başarısını kanıtlayan Menekşe Kankavi, gecede iş dünyasından dostlarıyla buluşarak kokteyl saatinde arkadaşlarıyla keyifli sohbetler etti. Türkiye ekonomisinin hacmini genişleterek büyük bir katkıda bulunmaya devam eden başarılı iş kadını, ödül töreninin başlamasıyla davet salonuna geçerek töreni dikkatle takip etti. Türkiye’yi en iyi şekilde temsil eden ve başarılı Türk İş Kadınları arasında öncü isimlerden biri olarak alanına fark ve yenilik katan Menekşe Kankavi, törende ödül alan diğer isimleri de tebrik etmeyi de ihmal etmedi.

Yılın Hayırsever İş Kadını Ödülüne Layık Görüldü
Günden güne artan başarılarıyla dikkatleri üzerine çeken ve başarısını aldığı ihracat ödülleri ve sosyal ödüllerle taçlandıran Menekşe Kankavi, törende ödüle layık görülen isimler arasına girdi. Sosyal sorumluluk projelerine önem veren, elinden gelen tüm desteği sağlayarak yardım konularında oldukça hassas bir isim olan Menekşe Kankavi, Vakıf Özel Ödülleri’nde ‘Yılın Hayırsever İş İnsanı Kadın’ı ödülünün sahibi oldu. Eğitime verdiği önemle de tanınan ve bu alanda hem şirket olarak hem de bireysel olarak ilgili projelerde yer alan başarılı iş kadını, ‘Yılın Hayırsever İş İnsanı Kadın’ı ödülünü almak için sahneye alkışlarla çıktı. Ödül plaketini aldıktan sonra kısa bir konuşma yapan Menekşe Kankavi, “Bu ödüle beni layık gören herkese çok teşekkür ediyorum. Sosyal sorumluluk projeleri benim için gerçekten önemli bir konu, hayat boyunca da bu alanlarda aktif olmaya devam edeceğim.” diyerek alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı.
 
Menekşe Kankavi: Yılın Hayırsever İş Kadını Ödülünün Sahibi Oldu Menekşe Kankavi
Menekşe Kankavi: Yılın Hayırsever İş Kadını Ödülünün Sahibi Oldu Menekşe Kankavi