“MEOS BALIK” İstanbul’a Aşkla Bakanların ve Farklı Lezzet Tutkunlarının Adresi

“MEOS BALIK” İstanbul’a Aşkla Bakanların ve Farklı Lezzet Tutkunlarının Adresi “MEOS BALIK” İstanbul’a Aşkla Bakanların ve Farklı Lezzet Tutkunlarının Adresi

İstanbul’daki en özel meze ve balık restoranlarından biri olan, kendine has deniz mahsullü menüsüyle fark yaratan Meos Balık, eşsiz deniz manzarası ve muhteşem yemekleriyle İstanbul’un en popüler ve en romantik restoranlarından biri. Çok şık, çok klass bir mekân olan Meos’un manzarası ise sizi büyüleyecek derecede güzel.

Aqua Florya’da yer alan Meos Balık, gerek dekorasyonu gerekse lezzet ve servisiyle fark yarattı. Birçok ödül almasına sebep olan tüm bu özellikleriyle Meos, artık ‘En İyi Balık Restoranı’ denildiğinde akla ilk gelen adreslerden. Meos Balık, Aqua Florya’da, dışarıda sizleri bekleyen muhteşem deniz manzarası, içeride her detayı özenle tasarlanan huzur dolu Meos şıklığıyla sizleri unutamayacağınız bir lezzet yolculuklarına çıkarıyor. Adını mitolojinin efsane balığından alan Meos Balık, zengin menüsü ve geleneksel lezzetleriyle ön plana çıkıyor.

GÜÇLÜ VE BİLGİLİ MUTFAK EKİBİYLE HARİKALAR YARATIYOR
Ege’nin müthiş lezzetlerini sunan Meos Balık güçlü ve bilgili mutfak ekibiyle menülerini mevsimine göre yeniliyor ve lezzet tutkunları için harikalar yaratıyor. Girit Ezmesi, Okyanus Lokumu, Karidesli Mantı, Akkız Tava, Karidesli Avokado salatası çok beğenilen lezzetlerinden sadece birkaçı... Mevsim balıklarının yanı sıra ahtapot, kalamar ve baby kalamar da Meos müdavimlerinin vazgeçilmezleri arasında.

MEOS HURMA TATLISI VE MEOS USULÜ HELVAYI MUTLAKA DENEMELİSİNİZ
İstanbul'un en iyi tatlarıyla unutulmaz bir lezzet yolculuğuna davetlisiniz... Tatlı menüsünde bilhassa hurmanın şeker katılmadan ezilmesiyle hazırlanan Meos Hurma Tatlısı ve Meos Usulü Helva’yı mutlaka denemelisiniz.

İSTANBUL’UN EN ROMANTİK RESTORANLARINDAN BİRİ
Meos müdavimlerini konumuyla da büyülüyor. Denize sıfır konumuyla gün batımını misafirlerine en güzel şekilde yaşatan Meos Balık, ultra şık dekorasyonu ile İstanbul’un en romantik restoranlarının da başında geliyor.

HAFTA SONUNUN VAZ GEÇİLMEZİ SERPME KAHVALTI
Tüm bunların yanı sıra hafta sonları Meos Balık’ta harika bir serpme kahvaltı da sizleri bekliyor. 30 çeşit serpme doğal kahvaltılıkları, bazlama, pişi ve ev yapımı reçelleri ile hafta sonu sevdiklerinizle kahvaltının tadını Meos’da çıkarabilirsiniz.

http://www.meosbalik.com/
İNSTAGRAM: meosbalik