Merit Park Hotel, Yaz Konserleri ile Sezona Damga Vurmaya Devam Ediyor

Merit Park Hotel,  Yaz Konserleri ile Sezona Damga Vurmaya Devam Ediyor Merit Park Hotel, Yaz Konserleri ile Sezona Damga Vurmaya Devam Ediyor

Merit Grubu, Kuzey Kıbrıs’taki otellerinde özel isimleri ağırlayarak misafirlerine keyif dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Kıbrıs Girne’nin gözde otelleri arasında yer alan Merit Park Hotel açık hava sahnesinde Melek Mosso’yu ağırlayarak misafirlerine unutulmaz anlar yaşatan Merit, yaz konserleri ile büyük beğeni topladı. Sahne performansıyla büyük beğeni toplayan Melek Mosso, Merit Park Hotel’de hayranları ile buluşarak misafirlere unutulmaz bir gece yaşattı. Repertuarı ile hem eğlendiren hem hüzünlendiren Mosso, yorumu ve sahne enerjisi ile büyük beğeni topladı.  


Ultra lüks hizmet anlayışı ile misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatan Merit Grubu, Merit Park Hotel’de gerçekleştirdiği Melek Mosso konseri ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Sıcak bir Kıbrıs gecesinde Merit Park’ta sahne alan Melek Mosso, misafirlere unutulmaz bir gece yaşatarak repertuarı ile hem eğlendirdi hem hüzünlendirdi. Yüksek sıcağa ve neme rağmen 1000 kişiye yakın seyirciye yüksek performans sergileyen Mosso’yu seyirciler sahne sonuna kadar hayranlıkla izledi. Sahnede en hit şarkılarını seslendiren Mosso, şıklığı ile de göz doldurdu. Işık şovları ile adeta görsel bir şölene dönüşen konserinde tempoyu bir an olsun düşürmeyen Melek Mosso, enerjik sahne performansı ve samimi sohbetleriyle büyük beğeni topladı. Yorumu ve sahne enerjisi ile konserinin finalinde ayakta alkışlanan Mosso, “Burada olduğunuz için teşekkür ederim, çok mutluyum.” sözleriyle Kıbrıs konserlerinin devam edeceğini belirtti.