MESAİ - Özel Mezeler, Lezzetler Tarihi Yarımada Manzarasıyla Buluştu

MESAİ - Özel Mezeler, Lezzetler Tarihi Yarımada Manzarasıyla Buluştu MESAİ - Özel Mezeler, Lezzetler Tarihi Yarımada Manzarasıyla Buluştu

Hızlı şehir hayatı olan İstanbul’un pandemiyle beraber geçirmekte olduğu sakin ve durgun dönemini hareketlendirecek, yeni bir mekân Mesai karşınızda. Lezzetleri, özel mezeleri ve mutfağıyla, tarihi yarımada manzarasıyla Mesai, The Galata İstanbulMGallery’de hizmete girdi.  

İstanbul’un pandemi dönemi durgunluğuna bir farklılık bir hareket getirecek yeni mekânı Mesai, birçok farklı projeye imza atan yatırımcıları Gürol Yığar ve Alper Karavar imzasıyla kapılarını açtı. Şehrin tarihi dokusunu günümüz çizgileriyle mimarisine yansıtan mekânda zaman geçirmek, aynı anda geçmişte ve gelecekte yaşıyor gibi hissettirecek.

SEVDİĞİNİZ TEK MESAİ
Taha Emrah Özçelik şefliğinde Mesai mutfağında özel menü ve tatlar ile farklı bir deneyime hazır olun. Müdür, Mühür, Mutabık… gibi şefin özel spesiyal mezeleri şimdiden şehrin en çok konuşulanlarında yer alıyor. Mesai’nin operasyonunu gerçekleştiren Ömer Fatih Bozkaya ise tüm deneyimiyle Mesai’nin kadrosunda. Aynı zamanda ünlü radyocu, anlatıcı-yazar Yasemin Şefik’in kreatif tanıtımını üstlendiği Mesai’de müziklerinden, içeriğine kadar zamanda “an” duygusunun vurgusu ön planda yer alıyor.

“KENDİNİZİ EVİNİZDE HİSSETMEYECEKSİNİZ!”
Mesai, “Uzun bir sohbet, tabaklar dolusu ziyafet ve özlemini çektiğiniz o an” sloganı ve uzun zamandır evde olmanın verdiği ruh halinden aldığı mottosu; “Kendinizi evinizde hissetmeyeceksiniz!” vurgusuyla misafirlerinin kendilerini çok özel hissedecekleri bir mekân.

Rezervasyon: 05320563724
mesai.com.tr
instagram: @mesaikarakoy