Mevaris’ten Londra Moda Dünyasını Buluşturan Davet

Mevaris’ten Londra Moda Dünyasını Buluşturan Davet Mevaris’ten Londra Moda Dünyasını Buluşturan Davet

Mevaris, Londra’da çıkardığı yeni koleksiyonu “TIME IS AN ILLUSION”u Kreatif Direktör Fatoş Altınbaş ev sahipliğinde verdiği çok özel bir davetle tanıttı. Dünya modasına yön veren çok sayıda ünlü ismin katıldığı davette vintage saatlerin Mevaris yorumu misafirlerin büyük beğenisini kazandı.  

Türk mücevher sanatını Dünyaya tanıtma misyonuyla tasarımlarına yön veren Mevaris Mücevherat, Londra’da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Son koleksiyonu “Time is an Illusion”u tanıtmak için özel bir davet veren markanın Kurucusu ve Kreatif Direktörü Fatoş Altınbaş hedefine her geçen gün biraz daha ulaşıyor.

Cinderella Balthazar, Isabella Charlotta Poppius, Caroline Issa, Tatyana Kodzayeva, Rahi Chadda, Sarah Mikaela ve daha birçok önemli ismin buluştuğu davet yılbaşı konseptiyle hazırlandı. Dünya modasına yön veren ünlü oyuncular, müzisyenler ve influencer’ların yanı sıra Londra’nın tanınmış moda editörlerini de davetinde ağırlayan Fatoş Altınbaş’ı Londra’da yaşayan Türk modacı Zeynep Kartal da yalnız bırakmadı.

Londra basınında lüks yaşamın önemli yazarlarından olan Milena Lazazzera, Francesca Fearon, Maurice Mullen ve Sascha Lilic gibi isimlerin de ilgiyle incelediği koleksiyon davetlilerin büyük beğenisini topladı.

ZAMAN BİR İLLÜZYONDUR

Fatoş Altınbaş’ın yorumlarıyla şekillenen Mevaris tasarımları, kendini “Time is an Illusion” koleksiyonuyla 18. yüzyılda cep saati olarak kullanılan vintage saatlerde gösteriyor. Pırlanta, safir ve yakut gibi değerli taşlarla 18 ayar altını birleştirerek saat ve zaman kavramlarına zamansız bir değer kazandıran Mevaris, farklı yorumuyla yine bir ilke imza attı.

Yılbaşına sayılı günler kala davetlilerin hediye alışverişi de yaptığı özel davette, mağazanın yeni yıl şıklığı misafirlere bol bol fotoğraf çektirdi.
 
Mevaris’ten Londra Moda Dünyasını Buluşturan Davet Ayşe Yıldız, Yelda Cengiz, Fatoş Altınbaş, Mine Altuntaş, Seda Boyraz, Zeynep Kartal
Mevaris’ten Londra Moda Dünyasını Buluşturan Davet Tatyana Kodzayeva, Ciinderella Balthazar, Fatoş Altınbaş, Rahi Chadda, Sarah Mikaela
Mevaris’ten Londra Moda Dünyasını Buluşturan Davet Cinderella Balthazar
Mevaris’ten Londra Moda Dünyasını Buluşturan Davet Maurice Mullen