Mina-Yasin Yücedağ; Masal Gibi Düğünle Dünya Evine Girdiler

Mina-Yasin Yücedağ; Masal Gibi Düğünle Dünya Evine Girdiler Mina-Yasin Yücedağ; Masal Gibi Düğünle Dünya Evine Girdiler

Son yılların en ihtişamlı ve rüya düğünü Çırağan Sarayı’nın muhteşem atmosferinde gerçekleşti. 600 seçkin misafir bu özel ana eşlik etti. TMY Tekstil ve Loreta’nın Sahipleri Nusret Yücedağ ve Kübra Yücedağ’ın oğlu TMY Tekstil ve Loreta Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ceo’su Yasin Yücedağ ile İş İnsanı Selim Dağbaşı ve Gülseren Dağbaşı’nın kızı Mimar Mina Yücedağ, Çırağan Sarayı’nda rüya gibi bir düğünle evlendi. Yasin ve Mina Yücedağ’ın bu özel anlarına iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından dostları tanıklık ederek çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.  

TMY Tekstil ve Loreta Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ceo’su Yasin Yücedağ ve başarılı Mimar Mina Yücedağ ihtişamlı bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Çırağan Sarayı’nda düzenlenen bu muhteşem düğüne iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda konuk katılarak Yücedağ ve Dağbaşı ailelerinin mutluluğuna ortak oldu. Muhteşem  düğünün hazırlıklarına aylar önce başlanırken, düğünün gerçekleştiği alan özel bir dekorla süslendi. Yasin Yücedağ ve Mina Dağbaşı çiftinin en özel anlarına tanıklık eden konuklar keyifli vakit geçirerek genç çifti gönülden tebrik ederken bir yandan da kendilerine sunulan şık menünün tadını çıkardı.  Mina Yücedağ, şık ve dikkat çekici gelinliği ile göz kamaştırırken, Yasin Yücedağ ise İtalya’da tasarlanan Dolce & Gabbana imzalı özel dikim damatlığıyla gelinin şıklığını tamamladı. Çiftin nikah şahitliğini ise Seyhan Sapmaz ve eski Milletvekili Mahmut Nedim Bilgiç üstlendi. Masal gibi düğünün her anına şahitlik eden konuklar Boğaz’ın etkileyici atmosferi eşliğinde geç saatlere kadar eğlendi. Düğünün sonunda aile ve yakın dostlarının tebriklerini kabul eden Yasin Yücedağ ile Mina Dağbaşı çifti balayı için Bora Bora’ya gitti.

 
Mina-Yasin Yücedağ; Masal Gibi Düğünle Dünya Evine Girdiler Mina-Yasin Yücedağ
Mina-Yasin Yücedağ; Masal Gibi Düğünle Dünya Evine Girdiler Melisa,Tahsin,Nusret-Kübra Yücedağ
Mina-Yasin Yücedağ; Masal Gibi Düğünle Dünya Evine Girdiler Yasin,Kübra,Mina,Nusret Yücedağ
Mina-Yasin Yücedağ; Masal Gibi Düğünle Dünya Evine Girdiler Mina-Yasin Yücedağ
Mina-Yasin Yücedağ; Masal Gibi Düğünle Dünya Evine Girdiler Mina-Yasin Yücedağ,Celalettin- Hanzade Kocatürk
Mina-Yasin Yücedağ; Masal Gibi Düğünle Dünya Evine Girdiler Melisa,Tahsin,Kübra-Nusret,Mina-Yasin Yücedağ, Gülseren-Selim,Damla,Ali Dağbaşı