Miss&Mr Modeller Belli Oldu

Miss&Mr Modeller Belli Oldu Miss&Mr Modeller Belli Oldu

Miss&Mr Model Of Türkiye 2022 yarışmasında Eylül Barca Miss Model,Enes Koçak da Mr Model seçildi.  

Bu yıl 22.si düzenlenen Miss&Mr Model of Türkiye'nin gala gecesi Radisson Blu Şişli’de gerçekleşti. Demet Şener ve geçen yılın Mr Model'i Mert Şeker'in sunduğu gecede 2004 doğumlu Ankaralı Eylül Barca Miss Model, 1999 doğumlu İstanbullu Enes Koçak da Mr Model seçildi.

Faruk K ve Tolgay'ın sahne aldığı yarışmada Wilma Elles, Simge Tertemiz, Chloe Loughnan, Dr Farzan Malekzadeh, Amor Gariboviç ,gibi ünlü isimler jüri olarak görev yaptı.

Demet Şener: "Mimar olmak isterdim"

Gala gecesinde yer alan ünlü isimler yarışma sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

Yarışmanın sunucusu Demer Şener, "Çocuklarım model olmak isterlerse desteklerim" derken bu mesleği seçmeseydim mimar olmak isterdim" dedi.

Simge Tertemiz: "Yeni bir aşka yelken açtım"

Yarışmada jüri olarak görev yapan Simge Tertemiz aşk hayatı hakkında "Yeni bir aşka yelken açtım. 3 aydır Ünal Saral ile birlikteyim ve çok mutluyum" dedi.

Chloe anne olmak istiyor

Yarışmanın jürilerinden Chloe Loughnan "Çocukları çok seviyorum. İlk evliliğimde çok gençtim. Şimdiki ilişkimde anne olmak istiyorum" dedi. Chloe yeni sevgilisi Fergus Hennessy'nin Türk yemeklerini çok
sevdiğini özellikle de kuru fasulye düşkünü olduğunu belirtti.


"Güzellik değil ışık önemli"

Oyuncu Wilma Elles de jüri üyesiydi. Elles "Oy verirken güzellikten öte içlerindeki ışık ve enerjiye bakarak karar verdim. Her insan güzeldir önemli olan içlerindeki ışıktır" dedi.


 

Yarışmanın kurucu başkanı Akif ÖRÜK, bu tarz organizasyonlarda sponsorların önemine vurgu yaparak ALDEG, DİŞ İZMİR, ABC BEDDİNG, FMX, DORSAY PIRLANTA, ÜNLÜ BOYA, DOĞA SİGORTA, TAŞKIRANLAR GRUP, ALTIER, FLO, FROZEN FACE, MARATON SPORTSWEAR, İĞNE İPLİK MODA, RINELLİ, COSMOPROOFF gibi sponsorlara teşekkür ettiğini dile getirdi.

 

Miss&Mr Modeller Belli Oldu Akif Örük -Wilma Elles
Miss&Mr Modeller Belli Oldu Demet Şener-Akif Örük-Simge Tertemiz
Miss&Mr Modeller Belli Oldu Chloe Loughnan
Miss&Mr Modeller Belli Oldu Faruk K