Nazlı ve Furkan Certel’ten Muhteşem Ev Sahipliğinde Açılış

Nazlı ve Furkan Certel’ten Muhteşem Ev Sahipliğinde Açılış Nazlı ve Furkan Certel’ten Muhteşem Ev Sahipliğinde Açılış

Girişimci Nazlı Certel ve eşi Furkan Certel, önceki akşam Voila Health Travel Agency’nin açılışını muhteşem birdavetle gerçekleştirdi. Marriott Hotel Asia’da gerçekleşen davette başarılı sanatçı Betül Demir sahne alarak keyif dolu bir akşam yaşattı.  

Magazin ve iş dünyasından da misafirlerin olduğu davette ev sahipleri Nazlı ve Furkan Certel çifti eğlenceli bir açılışla Voila Health Travel Agency’nin açılışını kutladılar. Açılışta sahne alan ve sahne öncesi basın mensuplarının aşk hayatı ile ilgili sorularını yanıtlayan Betül Demir; kalbini karantinaya aldığını ve aşk hayatını maskelediğini söyledi.Ev sahibi Nazlı Certel sağlık turizmiyle ilgili 2022’de daha çok büyümenin olacağını söyledi.

Emel Yıldırım gibi ünlü isimlerin olduğu davette Nazlı ve Furkan Certel çifti misafirleriyle tek ilgilenerek keyifli bir akşama imza attı.Gecede Özgür Masur tasarımı elbise giyen Nazlı Certel DJ kabinine geçerek misafirlerine eğlenceli dakikalar yaşattı.
DJ Suat Ateşdağlı ve Narin Hanım’ın performansıyla başlayan gece, sesi ve güzelliğiyle gönüllere taht kuran Betül Demir’in şarkılarıyla son buldu.


 
Nazlı ve Furkan Certel’ten Muhteşem Ev Sahipliğinde Açılış Furkan-Nazlı Certel
Nazlı ve Furkan Certel’ten Muhteşem Ev Sahipliğinde Açılış Ahmet-Şerife İnci
Nazlı ve Furkan Certel’ten Muhteşem Ev Sahipliğinde Açılış Betül Demir
Nazlı ve Furkan Certel’ten Muhteşem Ev Sahipliğinde Açılış Emel Yıldırım
Nazlı ve Furkan Certel’ten Muhteşem Ev Sahipliğinde Açılış Ömer-Yasemin Kesler