Niltuğ Tuner Durgu: Yılın En İyi Çıkış Yapan Etkinlik ve Dekorasyon Firması Ödülü’ne Layık Görüldü

Niltuğ Tuner Durgu: Yılın En İyi Çıkış Yapan  Etkinlik ve Dekorasyon Firması Ödülü’ne Layık Görüldü Niltuğ Tuner Durgu: Yılın En İyi Çıkış Yapan Etkinlik ve Dekorasyon Firması Ödülü’ne Layık Görüldü

Gerçekleştirdiği organizasyonlarla başarılı işlere imza atan ve işini büyük bir heyecan ve aşk ile yaptığını her fırsatta dile getiren Nt Angel Works Sahibi Niltuğ Tuner Durgu, İnternational Blue Moon Awards Ödülleri’nin davetlileri arasında yer alarak şıklığı ile göz kamaştırdı. Gecede, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Etkinlik ve Dekorasyon Firması Ödülü’ne layık görülen başarılı iş kadını, yaşadığı mutluluğun tarifsiz olduğunu belirterek tören boyunca keyifli anlar yaşadı.  

Muhteşem organizasyonlara imza atan ve iddiasını kanıtlayan, yaptığı organizasyonların A’dan Z’ye tüm detaylarıyla yakından ilgilenen Nt Angel Works Sahibi Niltuğ Tuner Durgu, İnternational Blue Moon Awards Ödülleri’nin davetlileri arasındaydı. Tören boyunca arkadaşlarıyla keyifli sohbetler gerçekleştiren başarılı iş kadını, stili ve şıklığıyla gecenin en göz alıcı kadınları arasındaki yerini alarak büyük ilgi topladı. Gecede, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Etkinlik ve Dekorasyon Firması Ödülü”ne layık görülen Niltuğ Tuner Durgu, büyük alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak ödül heyecanını davetlilerle paylaştı. “En özel anlarını bize emanet eden müşterilerimizle özel bir bağ kuruyoruz, onları anlayıp hissederek aynı heyecanı duyuyoruz ve işimizi büyük bir aşkla yapıyoruz.” sözleriyle işine duyduğu sevgiyi dile getiren başarılı iş kadını, böyle bir ödüle layık görüldüğü için büyük bir onur duyduğunu ifade etti. Kombinindeki renk uyumları, saç stili ve makyajı ile de büyük beğeni kazanan Niltuğ Tuner Durgu, gece boyunca şıklığı ile de dikkatleri üzerinde topladı.
 
Niltuğ Tuner Durgu: Yılın En İyi Çıkış Yapan  Etkinlik ve Dekorasyon Firması Ödülü’ne Layık Görüldü Niltuğ Tuner Durgu
Niltuğ Tuner Durgu: Yılın En İyi Çıkış Yapan  Etkinlik ve Dekorasyon Firması Ödülü’ne Layık Görüldü Niltuğ Tuner Durgu